Sırt Çantası Askeri Drone Jammer Tek Kişi Çalıştırılan 5km Mesafe

Sırt Çantası Askeri Drone Jammer Tek Kişi Çalıştırılan 5km Mesafe

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Jiaxing, Zhejiang, Çin
Marka adı: Zhejiang Zhongdeng Electronic Technology
Model numarası: ZD-GR030/550

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: pazarlık edilebilir
Fiyat: negotiable
En iyi fiyat İletişim

Detay Bilgi

Ürün adı: Sırt çantası drone jammer Sıkışma frekansı: 0.9G ila 5.8G
sıkışma mesafesi: 5KM Güç kaynağı: dahili lityum pil
Boyutlar: 41cmX32cmX17cm Fonksiyonlar: kamu güvenliğini korumak
Vurgulamak:

5km Askeri Drone Jammer

,

Sırt Çantası Askeri Drone Jammer

,

Tek Kişi Kumandalı Drone Jammer

Ürün Açıklaması

Askeri Sırt Çantası Drone Jammer Tek Kişi 5km sıkışma mesafesi ile çalıştırılır

 

1. Genel Bakış

Günümüzde yavaş hıza ve düşük uçuş yüksekliğine sahip küçük drone'lar siviller arasında popüler hale geliyor.Hava fotoğrafçılığı, haritalama, trafik yönetimi, elektrik hattı kontrolü, pestisit püskürtme, terörle mücadele keşif ve insan kurtarma gibi birçok uygulama için insanlar tarafından kullanılabilir.


Ancak drone'ların toplum üzerinde bazı olumsuz etkileri de bulunuyor.Bazı drone meraklıları dronelarını havaalanlarında ve bazı kalabalık yerlerde oynarlar.Suçlular, uyuşturucu taşımak, hapishaneden kaçmak, askeri üsleri gözetlemek, broşürler yaymak ve tehlikeli şeyler teslim etmek için dronları kullanır.
Yavaş hıza ve düşük uçuş yüksekliğine sahip drone'lar bazı önemli veya hassas alanlara girdiğinde, insanların acilen bu drone'larla nasıl başa çıkılacağını bilmeleri gerekiyor.Denetimi artırmaya ek olarak, teknik ekipman da önemlidir.

 

ZD-GR030/550 Sırt Çantası Drone Jammer, otomatik dijital parazit kodu teknolojisini uygular. Kablosuz parazit sinyali yayarak 0,9 GHz ila 5,8 GHz drone aralığındaki uzaktan kumanda kanallarını engeller.O zaman drone uzaktan kontrol edilemez ve orijinal uçuş yolundan uzaklaşamaz.(Drone inebilir veya başlangıç ​​noktasına geri dönebilir) .Dahili pil, jammer görevlerinin etkinliğini sağlayan 2,5 saat boyunca jammer'ı sürekli çalışmaya destekleyebilir.Bomba aktivasyonu, askeri üssü casusluk, broşür dağıtma, tehlikeli nesne teslimi ve diğer zararlı eylemler gibi yasa dışı şeyler yapmak için dronları kullanan suçluları önleyebilir.Önemli yerlerin ve önemli siyasi liderlerin güvenliğini korumak için kullanılmalıdır.


ZD-GR030/550 Sırt Çantası Drone Jammer, ZhejiangZhongdeng elektronik teknolojisi Co.Ltd. tarafından üretilmiştir.Bu bozucunun avantajları, tamamlanmış sıkışma frekansı ve uzun sürekli çalışma süresidir.Önemli konferansların, büyük mitinglerin ve önemli yerlerin güvenliğinin korunması için yaygın olarak kullanılmaktadır.

 

2. Fonksiyonlar

1) GPS, Glonass, Beidou navigasyon sistemi ile kablosuz uzaktan kumandalı dronlar ve dronlar gibi yavaş hız ve düşük yükseklik ile küçük dronun kontrol sinyalini etkili bir şekilde uzaktan müdahale edebilir.Müdahale edilen drone'lar uzaktan kumanda edilmeyecek ve başlangıç ​​noktasına veya iniş noktasına geri dönecektir.

.2) Yasadışı dronların uyarı alanına yakın olduğu veya giriş yaptığı tespit edildiğinde, sinyal bozucu yön onlara anında müdahale eder.

 

3. Avantajlar

1)Tamamlanmış sıkışma frekansı.Bu ürün, mevcut pazardaki yavaş hız ve düşük yükseklik ile küçük drone'nun tüm uzaktan kumanda bantlarını içerir.Bu bantlar 900MHz, 2.4GHz, 5.8GHz ve GPS'i içerir.

2)Uzun sıkışma mesafesi.5 km'lik etkili sıkışma mesafesine sahiptir.

3) Tgüç kaynağı, jammer'ı 2,5 saat çalışmaya devam ettirebilirbu, sıkışma görevlerinin etkinliğini sağlar.
4)Bazı özel durumlarda çalışabilirhafif yağmur, kar ve düşük sıcaklık vahşi ortam gibi.

 

4. Teknik özellikler

1) Çalışma bantları: 5 bant
Uydu navigasyonu 1.5G:1559-1606MHz GPS,Glonass,Beidou
2.4Gkontrol sinyal frekansı ile 2.4G:2405-2483MHz drone
5.8G:5725-5850MHz drone, 5.8Gkontrol sinyal frekansı ile
F1, F2: Farklı ülkelerin drone bantlarına atıfta bulunarak karar verilecek özel bantlardır.
2) Sıkışma mesafesi
5000 metreden az değil

3) Antenler (2 anten)
Bir anten, bir günlük periyodik antendir.Diğer bir anten ise panel antendir.Bu iki anten bir bütün antende birleşebilir.
4) Güç kaynağı (ana cihazın içindeki lityum pil)
Pil, cihazın 2,5 saatten az olmamak üzere sinyal yaymaya devam etmesini destekleyebilir.Cihazın bekleme süresi 24 saatten az değildir.
5) Ekipman ağırlığı: 8Kg
6) Boyut: 41X32X17cm
7) Su geçirmez: Hafif yağmurda çalışabilir
8) Çalışma : İlk olarak, kullanıcı uzaktan teleskop kullanarak dronları arar.Yasadışı dronların uyarı alanına yakın olduğu veya girdiği gözlemlendiğinde, karıştırıcı yön vererek hedeflere müdahale eder.Ayrıca, jammer tek kişi tarafından çalıştırılabilir.


 

Bu ürün hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorum
İlgileniyorum Sırt Çantası Askeri Drone Jammer Tek Kişi Çalıştırılan 5km Mesafe bana tür, boyut, miktar, malzeme gibi daha fazla ayrıntı gönderebilir misiniz
Teşekkürler!
Cevabını bekliyorum.