• El Drone Sıkışma Cihazı, Dronlar için 2 Anten Sinyal Jammer
El Drone Sıkışma Cihazı, Dronlar için 2 Anten Sinyal Jammer

El Drone Sıkışma Cihazı, Dronlar için 2 Anten Sinyal Jammer

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Jiaxing, Zhejiang, Çin
Marka adı: Zhejiang Zhongdeng Electronic Technology
Model numarası: ZD-GR030-2000-5

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: Pazarlık
Fiyat: negotiable
En iyi fiyat İletişim

Detay Bilgi

Ürün adı: El drone jammer sıkışma mesafesi: 1.5KM
Boyutlar: 41cmX32cmX17cm
Vurgulamak:

drone radyo frekansı bozucu

,

dronlar için sinyal bozucu

,

2 Antenler El Tipi Drone Jammer

Ürün Açıklaması

El Tipi Drone Sıkışma Cihazı, Drone'lar için 2 Antenler Sinyal Karıştırıcısı

 

1. Genel Bakış

Son yıllarda yavaş hız ve düşük uçuş yüksekliğine sahip ticari insansız hava araçları siviller arasında popüler hale geliyor.Hava fotoğrafçılığı, haritalama, trafik yönetimi, enerji hattı kontrolü ve insan kurtarma gibi birçok uygulamada insanlar tarafından kullanılabilir.

 

Bazen drone'ların toplum üzerinde bazı olumsuz etkileri de olabiliyor.Örneğin, drone hobisi havaalanlarında ve bazı kalabalık yerlerde drone'larını oynar.Suçlular dronları uyuşturucu taşımak, hapishaneden kaçmak ve tehlikeli şeyleri teslim etmek için kullanırlar. Yavaş hız ve düşük uçuş yüksekliğine sahip dronlar bazı önemli veya hassas alanlara girdiğinde, insanların acilen bu dronlarla başa çıkma yöntemlerini ortaya çıkma anında bilmeleri gerekir.Denetimi geliştirmenin yanı sıra teknik ekipman da önemlidir. ZD-GR030-2000-5 el tipi drone bozucu, otomatik dijital parazit kodu teknolojisini uygular. Kablosuz parazit yayarak, jammer'dan 2 km uzaklıktaki drone'nun uzaktan kumanda kanallarını bloke edebilir. sinyal.O zaman drone uzaktan kontrol edilemez ve orijinal uçuş yolundan uzaklaşamaz.(Drone inebilir veya başlangıç ​​noktasına geri dönebilir).Bazı ülkelerde ve özel alanlarda, silah şeklindeki teçhizat, polis memurlarının yanlış anlaşılmasına veya teröristlerin dikkatini çekmesine neden olabilir.Karıştırıcı, risklerden kaçınmak için silahlarla farklı bir şekilde tasarlanmıştır.Suçluların bomba imha etme, uyuşturucu taşıma, hapishaneden kaçma ve diğer zararlı eylemler gibi yasa dışı şeyler yapmak için dronları kullanmasını önleyebilir.Önemli yerlerin ve önemli siyasi liderlerin güvenliğini korumak için kullanılmalıdır.


Bu bozucu, Çin'de Zhejiang Zhongdeng elektronik teknolojisi Co.Ltd tarafından üretilmiştir.Bu jammer'ın avantajları, kolay taşınması, silah şeklinin olmaması ve uzun karıştırma mesafesidir.Önemli konferansların, büyük mitinglerin ve önemli yerlerin güvenlik koruması için yaygın olarak kullanılmaktadır.

 

2. Fonksiyonlar

1) GPS, Glonass, Beidou navigasyon sistemi ile kablosuz uzaktan kumandalı dronlar ve dronlar gibi yavaş hız ve düşük yükseklik ile küçük dronun kontrol sinyalini etkili bir şekilde uzaktan müdahale edebilir.Müdahale edilen drone'lar uzaktan kumanda edilmeyecek ve başlangıç ​​noktasına veya karaya geri dönecektir.

.2) Yasadışı dronların uyarı alanına yakın olduğu veya giriş yaptığı tespit edildiğinde, sinyal bozucu yön onlara anında müdahale eder.

 

3. Avantajlar

1)Uzun sıkışma mesafesi ve Düşük RF gücü.Bu jammer'daki beş çalışma bandının hepsinin toplam çıkış gücü 20W'dir.Bu jammer ayrıca 1500 metrelik uzun girişim mesafesine sahiptir.(Phantom 3 ve Phantom 4 için).

2)Karıştırıcının silah şekli yok.Ana cihaz anten ile ayrılabilir.Anten ise tabanca şeklinden farklı olarak normal yönlü bir anten olarak tasarlanmıştır.Anten hafif 700g ağırlığa sahiptir.Anten uzun süre tek elle çalıştırılabilir.Anten, tüm bir cihazı oluşturmak için ana cihaz üzerinde de oluşturulabilir.

3)Jammer, pil koruma işlevine sahiptir.Pil gücünü ve sıcaklığını ayarlayabilir.Pili korumak için, jammer, pil gücü azaldığında kullanıcıya pili kapatmasını hatırlatabilir.
4)Müşteriler isterse pil kolayca çıkarılabilir.Bu nedenle ana cihaz ve pil ayrı ayrı taşınabilir.Bu özellik hava ikmalinde kullanışlıdır.
5) bent kendini koruma işlevi vardır.Anten veya kablo bağlantısında sorun olduğunda, kilitleyici alarmı başlatır ve önemli bileşenleri hasardan korumak için iç devreyi kapatır.
6)Bazı özel durumlarda çalışabilirhafif yağmur, kar ve düşük sıcaklık vahşi ortam gibi.

 

4.T teknik özellikler

1) Çalışma bantları: 5 bant
Uydu navigasyonu 1.5G:1559-1606MHz GPS,Glonass,Beidou
2.4G kontrol sinyal frekansı ile 2.4G:2405-2483MHz drone
5.8G:5725-5850MHz drone, 5.8Gkontrol sinyal frekansı ile
F1, F2: Farklı ülkelerin drone bantlarına atıfta bulunarak karar verilecek özel bantlardır.
2) Sıkışma mesafesi
En az 2000 metre (Phantom 3 ve fantom 4 için, kontrolörden drone'a olan yatay mesafe 100 metredir ve drone'nun uçuş yüksekliği 100 metredir)

El Drone Sıkışma Cihazı, Dronlar için 2 Anten Sinyal Jammer 0

3) Antenler (2 anten)
Bir anten, bir günlük periyodik antendir.Diğer bir anten ise panel antendir.Bu iki anten bir bütün antende birleşebilir.
4) Güç kaynağı (ana cihazın içindeki lityum pil)
Pil, cihazın 2,5 saatten az olmamak üzere sinyal yaymaya devam etmesini destekleyebilir.Cihazın bekleme süresi 24 saatten az değildir.
5) Ekipman ağırlığı: 8Kg
6) Boyut: 41X32X17cm
7) Su geçirmez: Hafif yağmurda çalışabilir
8) Çalışma : İlk olarak, kullanıcı uzaktan teleskop kullanarak dronları arar.Yasadışı dronların uyarı alanına yakın olduğu veya giriş yaptığı gözlemlendiğinde, karıştırıcı yön vererek hedeflere müdahale eder.Ayrıca, jammer tek kişi tarafından çalıştırılabilir.


ZD-GR030-2000-5 el tipi drone Jammer.doc

Bu ürün hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorum
İlgileniyorum El Drone Sıkışma Cihazı, Dronlar için 2 Anten Sinyal Jammer bana tür, boyut, miktar, malzeme gibi daha fazla ayrıntı gönderebilir misiniz
Teşekkürler!
Cevabını bekliyorum.