• Düşük RF Güç El Drone Jammer 41X32X17cm 2km Sıkışma Mesafesi
  • Düşük RF Güç El Drone Jammer 41X32X17cm 2km Sıkışma Mesafesi
Düşük RF Güç El Drone Jammer 41X32X17cm 2km Sıkışma Mesafesi

Düşük RF Güç El Drone Jammer 41X32X17cm 2km Sıkışma Mesafesi

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Jiaxing, Zhejiang, Çin
Marka adı: Zhejiang Zhongdeng Electronic Technology
Model numarası: ZD-GR030-2000-5

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: Pazarlık
Fiyat: negotiable
En iyi fiyat İletişim

Detay Bilgi

Sıkışma frekansı: 0.9G ila 5.8G sıkışma mesafesi: 2km
Cihaz ağırlığı: 8kg Güç kaynağı: dahili lityum pil
Boyutlar: 41cmX32cmX17cm
Vurgulamak:

yönlü drone jammer

,

drone radyo frekansı jammer

,

Düşük RF Güç Drone Jammer

Ürün Açıklaması

Düşük RF Gücü El Tipi Drone Jammer 41X32X17cm 2km Karıştırma Mesafesi

 

1. Genel Bakış

Günümüzde yavaş hıza ve düşük uçuş yüksekliğine sahip ticari drone'lar siviller arasında popüler hale geliyor.Hava fotoğrafçılığı, haritalama, trafik yönetimi ve insan kurtarma gibi birçok uygulama için insanlar tarafından kullanılabilir.


Drone'ların toplum üzerinde de bazı olumsuz etkileri var.Örneğin bazı drone kullanıcıları dronelarını havalimanı çevresinde ve bazı kalabalık yerlerde oynuyor.Suçlular, uyuşturucu taşımak, hapishaneden kaçmak ve tehlikeli şeyler teslim etmek için dronları kullanır.Yavaş hıza ve düşük uçuş yüksekliğine sahip drone'lar bazı önemli veya hassas alanlara girdiğinde, insanların bu drone'ları ortaya çıkma anında uzaklaştırma yöntemlerini acilen bilmeleri gerekir.Kamu güvenliğinin korunması için teknik ekipman da önemlidir.ZD-GR030-2000-5, otomatik dijital parazit kodu teknolojisi adı verilen en son sıkışma teknolojisiyle geliştirilen el tipi drone jammer.Kablosuz parazit sinyali yayarak drone'nun uzaktan kumanda kanallarını engeller.Ayrıca insan gözünün gökyüzündeki insansız hava araçlarını bulması ve nişan alması imkansızdır.Bu nedenle, bu jammer, büyük sıkışma yönlü açılı anten ile donatılmıştır.İnsanlar dronların genel yönünü göstermek için anteni kullandıklarında, dronlar sıkışabilir. Daha sonra dron uzaktan kumanda edilemez ve orijinal uçuş yolundan uzaklaşamaz.(Drone inebilir veya başlangıç ​​noktasına geri dönebilir) .Bu jammer ayrıca yaklaşık 2 km'lik uzun bir sıkışma mesafesine sahiptir. Drone kullanan suçluların bomba aktivasyonu, uyuşturucu taşıma, hapishaneden kaçma, askeri üs casusluğu, broşür dağıtma, tehlikeli gibi yasadışı işler yapmasını engelleyebilir. nesnelerin teslimive diğer zararlı eylemler.Önemli yerlerin ve önemli siyasi liderlerin güvenliğini korumak için kullanılmalıdır.


ZD-GR030-2000-5 el tipi drone jammer, Çin'de Zhejiang Zhongdeng elektronik teknolojisi Co.Ltd tarafından üretilmektedir.Bu bozucunun avantajları, geniş sıkışma mesafesi, geniş sıkışma açısı ve tek kişi tarafından çalıştırılabilmesidir.Önemli konferansların, büyük mitinglerin ve önemli yerlerin güvenliğinin korunması için yaygın olarak kullanılmaktadır.

 

2. Fonksiyonlar

1) GPS, Glonass, Beidou navigasyon sistemi ile kablosuz uzaktan kumandalı dronlar ve dronlar gibi yavaş hız ve düşük yükseklik ile küçük dronun kontrol sinyalini etkili bir şekilde uzaktan müdahale edebilir.Müdahale edilen drone'lar uzaktan kumanda edilmeyecek ve başlangıç ​​noktasına veya karaya geri dönecektir.

2) Yasadışı dronların uyarı alanına yakın olduğu veya uyarı alanına girdiği tespit edildiğinde, sinyal bozucu yön onlara anında müdahale eder.

 

3.Avantajlar

1)Uzun sıkışma mesafesi ve Düşük RF gücü.Bu jammer'daki beş çalışma bandının hepsinin toplam çıkış gücü 20W'dir.Bu jammer ayrıca 1500 metrelik uzun girişim mesafesine sahiptir.(Phantom 3 ve Phantom 4 için).

2)Ana cihaz anten ile ayrılabilir.Anten tabanca şeklinde tasarlanmıştır ve 700g hafifliğe sahiptir.Anten uzun süre tek elle çalıştırılabilir.Anten, tüm bir cihazı oluşturmak için ana cihaz üzerinde de oluşturulabilir.
3)Anten büyük bir yön açısına sahiptir.İnsanlar anteni çalıştırırken nişan almaları gerekmez, yalnızca anteni genel yöne doğru tutmaları yeterlidir. Bu nedenle, sinyal bozucu geniş bir koruma alanı sağlayabilir.Karıştırıcı, koruma alanına girdiklerinde birden fazla uçağı engelleyebilir.

4) Jammer'ın geniş koruma alanı nedeniyle,insanların bir “uçuşa yasak bölge” inşa etmesi kolaydır.Ve güç kaynağı, jammer'ın 2,5 saat boyunca çalışmaya devam etmesini sağlayabilir ve bu da “uçan bölgenin” etkin bir şekilde olmasını sağlar.
 

 

4.Teknik özellikler

1) Çalışma bantları: 5 bant
Uydu navigasyonu 1.5G:1559-1606MHz GPS,Glonass,Beidou
2.4G kontrol sinyal frekansı ile 2.4G:2405-2483MHz drone
5.8G:5725-5850MHz drone, 5.8Gkontrol sinyal frekansı ile
F1, F2: Farklı ülkelerin drone bantlarına atıfta bulunarak karar verilecek özel bantlardır.
2) Sıkışma mesafesi
En az 2000 metre (Phantom 3 ve fantom 4 için, kontrolörden drone'a olan yatay mesafe 100 metredir ve drone'nun uçuş yüksekliği 100 metredir)

Düşük RF Güç El Drone Jammer 41X32X17cm 2km Sıkışma Mesafesi 0

3) Antenler (2 anten)
Bir anten, bir günlük periyodik antendir.Diğer bir anten ise panel antendir.Bu iki anten bir bütün antende birleşebilir.
4) Güç kaynağı (ana cihazın içindeki lityum pil)
Pil, cihazın 2,5 saatten az olmamak üzere sinyal yaymaya devam etmesini destekleyebilir.Cihazın bekleme süresi 24 saatten az değildir.
5) Ekipman ağırlığı: 8Kg
6) Boyut: 41X32X17cm
7) Su geçirmez: Hafif yağmurda çalışabilir
8) Çalışma : İlk olarak, kullanıcı uzaktan teleskop kullanarak dronları arar.Yasadışı dronların uyarı alanına yakın olduğu veya giriş yaptığı gözlemlendiğinde, karıştırıcı yön vererek hedeflere müdahale eder.Ayrıca, jammer tek kişi tarafından çalıştırılabilir.


ZD-GR030-2000-5 el tipi drone Jammer.doc

Bu ürün hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorum
İlgileniyorum Düşük RF Güç El Drone Jammer 41X32X17cm 2km Sıkışma Mesafesi bana tür, boyut, miktar, malzeme gibi daha fazla ayrıntı gönderebilir misiniz
Teşekkürler!
Cevabını bekliyorum.