5 Bantları Drone Radyo Frekansı Jammer, Drone İletişim Jammer 2.5 Saat Çalışma Süresi

5 Bantları Drone Radyo Frekansı Jammer, Drone İletişim Jammer 2.5 Saat Çalışma Süresi

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Jiaxing, Zhejiang, Çin
Marka adı: Zhejiang Zhongdeng Electronic Technology
Model numarası: ZD-GR030-2000-5

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: Pazarlık
Fiyat: negotiable
En iyi fiyat İletişim

Detay Bilgi

Ürün adı: El İHA bozucu Sıkışma frekansı: 0.9G ila 5.8G
sıkışma mesafesi: 2km Cihaz ağırlığı: 8kg
Boyutlar: 41cmX32cmX17cm Fonksiyonlar: kamu güvenliğini korumak
Vurgulamak:

yönlü drone bozucu

,

dronelar için sinyal bozucu

,

5 Bantlı Drone Jammer

Ürün Açıklaması

5 Bant Drone Radyo Frekansı Karıştırıcısı, Drone İletişim Karıştırıcısı 2.5 Saat Çalışma Süresi

 

1. Genel Bakış

Birçok ülkede, düşük hıza ve düşük uçuş yüksekliğine sahip küçük drone'lar siviller arasında popüler hale geliyor.Hava fotoğrafçılığı, haritalama, trafik yönetimi, elektrik hattı kontrolü, pestisit püskürtme, terörle mücadele keşif ve insan kurtarma gibi birçok uygulama için insanlar tarafından kullanılabilir.
Drone'lar yasadışı yollardan kullanıldığında toplum üzerinde bazı olumsuz etkileri de olmaktadır.Bazı drone meraklıları dronelarını havaalanlarında ve bazı kalabalık yerlerde oynarlar.Suçlular, uyuşturucu taşımak, hapishaneden kaçmak, broşürler yaymak ve tehlikeli şeyler teslim etmek için dronları kullanır.Yavaş hız ve düşük uçuş yüksekliğine sahip drone'lar bazı önemli veya hassas bölgelere girdiğinde, insanların acilen bu drone'larla başa çıkma yöntemlerini ortaya çıkma anında bilmesi gerekir.Denetimi geliştirmenin yanı sıra teknik ekipman da önemlidir. ZD-GR030-2000-5 el tipi drone bozucu, otomatik dijital girişim kodu teknolojisini uygular.Kablosuz parazit sinyali yayarak 0.9GHz'den 5.8GHz'e kadar uzaktan kumanda kanallarını engeller.O zaman drone uzaktan kontrol edilemez ve orijinal uçuş yolundan uzaklaşamaz.(Drone inebilir veya başlangıç ​​noktasına geri dönebilir.) .Risklerden kaçınmak için bu jammer silah ile farklı şekil olarak tasarlanmıştır.Bomba aktivasyonu, uyuşturucu taşıma, hapishaneden kaçma ve diğer zararlı eylemler gibi yasadışı şeyler yapmak için dronları kullanan suçluları önleyebilir.Önemli yerlerin ve önemli siyasi liderlerin güvenliğini korumak için kullanılmalıdır.

ZD-GR030-2000-5 el tipi drone jammer, Zhejiang Zhongdeng elektronik teknolojisi Co.Ltd. tarafından üretilmiştir.Bu bozucunun avantajları, silah şeklinin olmaması ve geniş karıştırma frekans aralığıdır.Önemli konferansların, büyük mitinglerin ve önemli yerlerin güvenliğinin korunması için yaygın olarak kullanılmaktadır.

 

2. Fonksiyonlar

1) GPS, Glonass, Beidou navigasyon sistemi ile kablosuz uzaktan kumandalı dronlar ve dronlar gibi yavaş hız ve düşük yükseklik ile küçük dronun kontrol sinyalini etkili bir şekilde uzaktan müdahale edebilir.Müdahale edilen drone'lar uzaktan kumanda edilmeyecek ve başlangıç ​​noktasına veya karaya geri dönecektir.

.2) Yasadışı dronların uyarı alanına yakın olduğu veya giriş yaptığı tespit edildiğinde, sinyal bozucu yön onlara anında müdahale eder.

 

3. Avantajlar

1)Tamamlanmış çalışma frekansı aralığı.Bu ürün, mevcut pazardaki yavaş hız ve düşük yükseklik ile küçük drone'nun tüm uzaktan kumanda bantlarını içerir.Bu bantlar 900MHz, 2.4GHz, 5.8GHz ve GPS'i içerir.

2)Silah şekli yok.Ana cihaz anten ile ayrılabilir. Anten normal anten şeklinde tasarlanmıştır ve 700g hafifliğe sahiptir.Bu nedenle sinyal bozucu teröristlerin dikkatini çekmeyecektir. Anten tek elle uzun süre çalıştırılabilir.Anten, tüm bir cihazı oluşturmak için ana cihaz üzerinde de oluşturulabilir.

3)Ana makinenin işletim paneli, bireysel cadılar bantlarıyla donatılmıştır..Bu anahtarlar, sıkışma bantlarını seçmek için kullanılabilir.
 

 

4. Teknik özellikler

1) Çalışma bantları: 5 bant
Uydu navigasyonu 1.5G:1559-1606MHz GPS,Glonass,Beidou
2.4G kontrol sinyal frekansı ile 2.4G:2405-2483MHz drone
5.8G:5725-5850MHz drone, 5.8Gkontrol sinyal frekansı ile
F1, F2: Farklı ülkelerin drone bantlarına atıfta bulunarak karar verilecek özel bantlardır.
2) Sıkışma mesafesi
En az 2000 metre (Phantom 3 ve fantom 4 için, kontrolörden drone'a olan yatay mesafe 100 metredir ve drone'nun uçuş yüksekliği 100 metredir)

5 Bantları Drone Radyo Frekansı Jammer, Drone İletişim Jammer 2.5 Saat Çalışma Süresi 0

3) Antenler (2 anten)
Bir anten, bir günlük periyodik antendir.Diğer bir anten ise panel antendir.Bu iki anten bir bütün antende birleşebilir.
4) Güç kaynağı (ana cihazın içindeki lityum pil)
Pil, cihazın 2,5 saatten az olmamak üzere sinyal yaymaya devam etmesini destekleyebilir.Cihazın bekleme süresi 24 saatten az değildir.
5) Ekipman ağırlığı: 8Kg
6) Boyut: 41X32X17cm
7) Su geçirmez: Hafif yağmurda çalışabilir
8) Çalışma : İlk olarak, kullanıcı uzaktan teleskop kullanarak dronları arar.Yasadışı dronların uyarı alanına yakın olduğu veya giriş yaptığı gözlemlendiğinde, karıştırıcı yön vererek hedeflere müdahale eder.Ayrıca, jammer tek kişi tarafından çalıştırılabilir.

ZD-GR030-2000-5 el tipi drone Jammer.doc
 

Bu ürün hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorum
İlgileniyorum 5 Bantları Drone Radyo Frekansı Jammer, Drone İletişim Jammer 2.5 Saat Çalışma Süresi bana tür, boyut, miktar, malzeme gibi daha fazla ayrıntı gönderebilir misiniz
Teşekkürler!
Cevabını bekliyorum.