• 2km Sıkışma Mesafesi Anti Drone Jammers, Drone RF Jammer 2.5 Saat Çalışma Süresi
2km Sıkışma Mesafesi Anti Drone Jammers, Drone RF Jammer 2.5 Saat Çalışma Süresi

2km Sıkışma Mesafesi Anti Drone Jammers, Drone RF Jammer 2.5 Saat Çalışma Süresi

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Jiaxing, Zhejiang, Çin
Marka adı: Zhejiang Zhongdeng Electronic Technology
Model numarası: ZD-GR030-2000-5

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: Pazarlık
Fiyat: negotiable
En iyi fiyat İletişim

Detay Bilgi

Ürün adı: El drone jammer Sıkışma frekansı: 0.9G ila 5.8G
sıkışma mesafesi: 2km Cihaz ağırlığı: 8kg
Güç kaynağı: Dahili Lityum Pil Boyutlar: 41cmX32cmX17cm
Vurgulamak:

yönlü drone jammer

,

dronlar için sinyal bozucu

,

2km Distance Anti Drone Jammers

Ürün Açıklaması

2km Sıkışma Mesafesi Anti Drone Jammers, Drone RF Jammer 2.5 Saat Çalışma Süresi

 

1. Genel Bakış

Ticari İHA'ların gelişmesiyle birlikte yavaş hıza ve düşük uçuş yüksekliğine sahip küçük İHA'lar siviller arasında popüler hale geldi.Hava fotoğrafçılığı, haritalama, trafik yönetimi, enerji hattı kontrolü ve ilaçlama gibi birçok uygulama için insanlar tarafından kullanılabilir.

 

Ticari insansız hava araçlarının toplum üzerinde de bazı olumsuz etkileri vardır.Bazı kullanıcılar drone'larını havalimanı çevresinde ve bazı kalabalık yerlerde oynuyor.Suçlular, askeri üsleri gözetlemek, broşürler yaymak ve tehlikeli şeyler teslim etmek için insansız hava araçlarını kullanır.Yavaş hız ve düşük uçuş yüksekliğine sahip drone'lar bazı önemli veya hassas bölgelere girdiğinde, insanların acilen bu drone'larla başa çıkma yöntemlerini ortaya çıkma anında bilmesi gerekir.Denetimi geliştirmeye ek olarak, teknik ekipman da önemlidir. ZD-GR030-2000-5 el tipi drone jammer, otomatik dijital parazit kodu teknolojisini uygular. Kablosuz parazit sinyali yayarak drone'nun uzaktan kumanda kanallarını engeller.O zaman drone uzaktan kontrol edilemez ve orijinal uçuş yolundan uzaklaşamaz.(Drone inebilir veya başlangıç ​​noktasına geri dönebilir.) Bu jammerin karıştırma mesafesi 2km ve sürekli çalışma süresi 2,5 saattir.Bu kadar uzun karıştırma mesafesi ve çalışma süresi ile bu bozucu, birçok güvenlik koruma görevi için kullanılabilir.Bomba aktivasyonu, uyuşturucu taşıma, hapishaneden kaçma, askeri üssü gözetleme ve diğer yasa dışı eylemler gibi yasa dışı şeyler yapmak için dronları kullanan suçluları önleyebilir.Önemli yerlerin ve önemli siyasi liderlerin güvenliğini korumak için kullanılmalıdır.


.ZD-GR030-2000-5 el tipi drone jammer, Çin'de Zhejiang Zhongdeng elektronik teknolojisi Co.Ltd tarafından üretilmiştir.Bu jammer, uzun sıkışma mesafesi, uzun sürekli çalışma avantajlarına sahiptir ve tek kişi tarafından çalıştırılabilir.Önemli konferansların, büyük mitinglerin ve önemli yerlerin güvenliğinin korunması için yaygın olarak kullanılmaktadır.

 

2. Fonksiyonlar

1) GPS, Glonass, Beidou navigasyon sistemi ile kablosuz uzaktan kumandalı dronlar ve dronlar gibi yavaş hız ve düşük yükseklik ile küçük dronun kontrol sinyalini etkili bir şekilde uzaktan müdahale edebilir.Müdahale edilen drone'lar uzaktan kumanda edilmeyecek ve başlangıç ​​noktasına veya karaya geri dönecektir.

.2) Yasadışı dronların uyarı alanına yakın olduğu veya giriş yaptığı tespit edildiğinde, sinyal bozucu yön onlara anında müdahale eder.

 

3.Avantajlar

1)Uzun sıkışma mesafesi ve düşük RF gücü.Bu jammer'daki beş çalışma bandının hepsinin toplam çıkış gücü 20W'dir.Bu jammer ayrıca 1500 metrelik uzun girişim mesafesine sahiptir.(Phantom 3 ve Phantom 4 için).

2)Ana cihaz anten ile ayrılabilir.Anten tabanca şeklinde tasarlanmıştır ve 700g hafifliğe sahiptir.Anten uzun süre tek elle çalıştırılabilir.Anten, tüm bir cihazı oluşturmak için ana cihaz üzerinde de oluşturulabilir.

3)Uzun sürekli çalışma süresi, güç kaynağı, güvenlik koruma görevinin etkinliğini sağlayan jammer'ı 2,5 saat çalışmaya devam ettirebilir.
4)Ana makinenin işletim paneli, bireysel cadılar bantlarıyla donatılmıştır..Girişim bantlarını seçmek için bu anahtarlar kullanılabilir.
5)Bazı özel durumlarda çalışabilirhafif yağmur, kar ve düşük sıcaklık vahşi ortam gibi.

 

4. Teknik özellikler

1) Çalışma bantları: 5 bant
Uydu navigasyonu 1.5G:1559-1606MHz GPS,Glonass,Beidou
2.4G kontrol sinyal frekansı ile 2.4G:2405-2483MHz drone
5.8G:5725-5850MHz drone, 5.8Gkontrol sinyal frekansı ile
F1, F2: Farklı ülkelerin drone bantlarına atıfta bulunarak karar verilecek özel bantlardır.
2) Sıkışma mesafesi
En az 2000 metre (Phantom 3 ve fantom 4 için, kontrolörden drone'a olan yatay mesafe 100 metredir ve drone'nun uçuş yüksekliği 100 metredir)

2km Sıkışma Mesafesi Anti Drone Jammers, Drone RF Jammer 2.5 Saat Çalışma Süresi 0

3) Antenler (2 anten)
Bir anten, bir günlük periyodik antendir.Diğer bir anten ise panel antendir.Bu iki anten bir bütün antende birleşebilir.
4) Güç kaynağı (ana cihazın içindeki lityum pil)
Pil, cihazın 2,5 saatten az olmamak üzere sinyal yaymaya devam etmesini destekleyebilir.Cihazın bekleme süresi 24 saatten az değildir.
5) Ekipman ağırlığı: 8Kg
6) Boyut: 41X32X17cm
7) Su geçirmez: Hafif yağmurda çalışabilir
8) Çalışma : İlk olarak, kullanıcı uzaktan teleskop kullanarak dronları arar.Yasadışı dronların uyarı alanına yakın olduğu veya giriş yaptığı gözlemlendiğinde, karıştırıcı yön vererek hedeflere müdahale eder.Ayrıca, jammer tek kişi tarafından çalıştırılabilir.


ZD-GR030-2000-5 el tipi drone Jammer.doc

Bu ürün hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorum
İlgileniyorum 2km Sıkışma Mesafesi Anti Drone Jammers, Drone RF Jammer 2.5 Saat Çalışma Süresi bana tür, boyut, miktar, malzeme gibi daha fazla ayrıntı gönderebilir misiniz
Teşekkürler!
Cevabını bekliyorum.