• Drone'lar İçin 2km Sıkışma Mesafesi El Sinyali Karıştırıcı, Uzun Ömür
Drone'lar İçin 2km Sıkışma Mesafesi El Sinyali Karıştırıcı, Uzun Ömür

Drone'lar İçin 2km Sıkışma Mesafesi El Sinyali Karıştırıcı, Uzun Ömür

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Jiaxing, Zhejiang, Çin
Marka adı: Zhejiang Zhongdeng Electronic Technology
Model numarası: ZD-GR030-2000-A

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: Pazarlık
Fiyat: negotiable
En iyi fiyat İletişim

Detay Bilgi

Sıkışma frekansı: 0,3G ila 5,8G sıkışma mesafesi: 2km
Boyutlar: 55X36X23cm Fonksiyonlar: Kamu güvenliğini korumak için drone'ları sıkıştırın
Ürün adı: El tipi tüm frekans drone jammer
Vurgulamak:

yönlü drone bozucu

,

dronelar için sinyal bozucu

,

2km Mesafe El Tipi Sinyal Karıştırıcı

Ürün Açıklaması

Drone'lar için 2km Sıkışma Mesafesi Elde Taşınabilir Sinyal Karıştırıcısı, Uzun Ömürlü

 

1. Genel Bakış

Drone teknolojisinin gelişmesiyle birlikte yavaş hıza ve düşük uçuş yüksekliğine sahip küçük drone'lar siviller arasında popüler hale geldi.Elektrik hattı kontrolü, pestisit püskürtme, hava fotoğrafçılığı, haritalama, trafik yönetimi, terörle mücadele keşif ve insan kurtarma gibi birçok uygulama için insanlar tarafından kullanılabilir.
Öte yandan drone'lar toplum için de sorun yaratabilir.Bazı drone meraklıları dronelarını havaalanlarında ve bazı kalabalık yerlerde oynarlar.Suçlular, uyuşturucu taşımak, hapishaneden kaçmak, askeri üsleri gözetlemek, broşürler yaymak ve tehlikeli şeyler teslim etmek için dronları kullanır.Drone'lar bazı önemli veya hassas alanlara yakın olduğunda, insanların bununla ilgilenmesi ve önemli hedefi drone saldırısından koruması gerekir.O zaman drone jammer kullanışlı bir seçim olabilir.

ZD-GR030-2000-A el tipi drone jammer, akıllı dijital sıkışma kodu teknolojisini uygular. Radyo sıkışma sinyali yayarak drone'nun kontrol bantlarını 0,3 GHz ila 5,8 GHz aralığında sıkıştırır.O zaman drone uzaktan kontrol edilemez ve orijinal uçuş yolundan uzaklaşamaz.(Drone inebilir veya başlangıç ​​noktasına geri dönebilir).Karıştırma teknolojimizin yüksek verimliliği sayesinde jammerimizin sıkışma mesafesi 2Km olup, dahili lityum pili ve 1 saat uzun ömürlüdür.Bu özelliklerle, jammer'ımız, jamming görevlerinin etkinliğini sağlayabilmektedir.Suçluların yasadışı eylemlerde bulunmak için dronları kullanmasını önleyebilir.Önemli yerlerin ve önemli siyasi liderlerin güvenliğini korumak için kullanılmalıdır.
ZD-GR030-2000-A el tipi drone jammer, Zhejiang Zhongdeng elektronik teknolojisi Co.Ltd. tarafından geliştirilmiş ve üretilmiştir.Bu bozucunun avantajları, tamamlanmış sıkışma frekansı ve uzun sürekli çalışma süresidir.Önemli konferansların, büyük mitinglerin ve önemli yerlerin güvenliğinin korunması için yaygın olarak kullanılmaktadır.

 

2. Fonksiyonlar

1) GPS, Glonass, Beidou navigasyon sistemi ile kablosuz uzaktan kumandalı dronlar ve dronlar gibi yavaş hız ve düşük yükseklik ile küçük dronun kontrol sinyalini etkili bir şekilde uzaktan müdahale edebilir.Müdahale edilen drone'lar uzaktan kumanda edilmeyecek ve başlangıç ​​noktasına veya iniş noktasına geri dönecektir.

.2) Yasadışı dronların uyarı alanına yakın olduğu veya giriş yaptığı tespit edildiğinde, sinyal bozucu yön onlara anında müdahale eder.

 

3. Avantajlar

1)Sıkışma mesafesi.

800 mhz'den yüksek frekans bantları için 2000 metreden az olmamalıdır (fantom 3 ve fantom 4 için);

315MHz, 433MHz için, sıkışma oranı ve iletişim mesafesi 1:1'den büyük;

Diğer bant için, sıkışma oranı ve iletişim mesafesi 0,5:1'den büyük;

 

 

Drone'lar İçin 2km Sıkışma Mesafesi El Sinyali Karıştırıcı, Uzun Ömür 0

2)Antenler(2 anten)
Bir anten, bir günlük periyodik antendir.Diğer bir anten ise panel antendir.Bu iki anten bir bütün antende birleşebilir.

3)içindeki tüm gruplar300-2500MHz ve geliştirilmiş bantlar arasında 315MHz,433MHz,845MHz,868MHz,900 MHz,1.2GHz,1.3GHz,1.4GHz,1.5GHz,2.4GHz,5.8GHz bulunur.Jammer, mevcut pazardaki drone ana kontrol bantlarını ve diğer modifiye edilmiş kontrol bantlarını içerir.

4)Düşük RF gücü.Bu bozucudaki beş çalışma bandının hepsinin toplam çıkış gücü 150W'tan azdır.Çalışma durumunda güç 100W'dan azdır.

5)Güç kaynağı (ana cihazın içindeki lityum pil)
Pil, cihazın 1 saatten az olmamak üzere (25°C) sinyal yaymaya devam etmesini destekleyebilir.
6)Cihaz ağırlığı:24Kg
7)Boyut: 55X36X23cm

ZD-GR030-2000-A taşınabilir tüm bantlar drone jammer.do...

Bu ürün hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorum
İlgileniyorum Drone'lar İçin 2km Sıkışma Mesafesi El Sinyali Karıştırıcı, Uzun Ömür bana tür, boyut, miktar, malzeme gibi daha fazla ayrıntı gönderebilir misiniz
Teşekkürler!
Cevabını bekliyorum.