• 8kg Ana Ünite ile Yönlü El Drone Jammer Tamamlandı Sıkışma Sıklığı
8kg Ana Ünite ile Yönlü El Drone Jammer Tamamlandı Sıkışma Sıklığı

8kg Ana Ünite ile Yönlü El Drone Jammer Tamamlandı Sıkışma Sıklığı

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Jiaxing, Zhejiang, Çin
Marka adı: Zhejiang Zhongdeng Electronic Technology
Model numarası: ZD-GR030-2000-5

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: Pazarlık
Fiyat: negotiable
En iyi fiyat İletişim

Detay Bilgi

Ürün adı: El İHA bozucu Sıkışma frekansı: 0.9G ila 5.8G
sıkışma mesafesi: 2km Güç kaynağı: Dahili Lityum Pil
Boyutlar: 41cmX32cmX17cm
Vurgulamak:

yönlü drone jammer

,

drone radyo frekansı jammer

,

2km Handheld Drone Jammer

Ürün Açıklaması

Yönlü El Tipi Drone Jammer, 8kg Ana Ünite ile Tamamlanan Karıştırma Frekansı

 

1. Genel Bakış

Son yıllarda yavaş hıza ve düşük uçuş yüksekliğine sahip küçük drone'lar siviller arasında popüler hale geliyor.Hava fotoğrafçılığı, böcek ilacı püskürtme, terörle mücadele keşif ve insan kurtarma gibi birçok uygulama için insanlar tarafından kullanılabilir.


Ancak drone'ların toplum üzerinde bazı olumsuz etkileri de var.Bazı drone meraklıları dronelarını havaalanlarında ve bazı kalabalık yerlerde oynarlar.Suçlular, uyuşturucu taşımak, hapishaneden kaçmak, askeri üsleri gözetlemek ve tehlikeli şeyler teslim etmek için dronları kullanır.
Yavaş hız ve düşük uçuş yüksekliğine sahip drone'lar bazı önemli veya hassas bölgelere girdiğinde, insanların acilen bu drone'larla başa çıkma yöntemlerini ortaya çıkma anında bilmesi gerekir.Denetimi geliştirmek için teknik ekipman da önemlidir.ZD-GR030-2000-5 el tipi drone jammer otomatik dijital enterferans kodu teknolojisini uygular. 8Kg ana üniteli bir jammer olup 0.9GHz ile 5.8GHz frekans aralığında drone'nun uzaktan kumanda kanallarını kablosuz parazit sinyali yayarak bloke eder.O zaman drone uzaktan kontrol edilemez ve orijinal uçuş yolundan uzaklaşamaz.(Drone inebilir veya başlangıç ​​noktasına geri dönebilir.) Bu jammer, drone'ların "uçuşa yasak bölgesi" oluşturmak için kullanılabilir.Bomba aktivasyonu, askeri üssü casusluk, broşür dağıtma, tehlikeli nesne teslimatı ve diğer yasa dışı eylemler gibi yasa dışı şeyler yapmak için dronları kullanan suçluları önleyebilir.Önemli yerlerin ve önemli siyasi liderlerin güvenliğini korumak için kullanılmalıdır.


Bu bozucu, ZhejiangZhongdengelektronik teknolojisi Co.Ltd. tarafından üretilmiştir.Bu jammer'ın avantajları, tamamlanmış sıkışma frekansı ve ana ünitenin hafifliğidir.Önemli konferansların, büyük mitinglerin ve önemli yerlerin güvenlik koruması için yaygın olarak kullanılmaktadır.

 

2. Fonksiyonlar

1) GPS, Glonass, Beidounavigation sistemi ile kablosuz uzaktan kumandalı dronlar ve dronlar gibi yavaş hız ve düşük yükseklik ile küçük dronun kontrol sinyalini etkili bir şekilde uzaktan müdahale edebilir.Müdahale edilen drone'lar uzaktan kumanda edilmeyecek ve başlangıç ​​noktasına veya karaya geri dönecektir.

.2) Yasadışı dronların uyarı alanına yakın olduğu veya giriş yaptığı tespit edildiğinde, sinyal bozucu yön onlara anında müdahale eder.

 

3. Avantajlar

1)Çoklu çalışma bantları.Bu ürün, mevcut pazardaki yavaş hız ve düşük yükseklik ile küçük drone'nun tüm uzaktan kumanda bantlarını içerir.Bu bantlar 900MHz, 2.4GHz, 5.8GHz ve GPS'i içerir.

2)Cihaz hafiftir.Ana ünitenin toplam ağırlığı, bazı karıştırma görevlerinde insanların kolayca taşıyabileceği sadece 8 kg'dır.

3) Cihazın işletim paneliana makine bireysel bant anahtarları ile donatılmıştır.Girişim bantlarını seçmek için bu anahtarlar kullanılabilir.
4)Jammer, pil koruma işlevine sahiptir.Pil gücünü ve sıcaklığını ayarlayabilir.Pili korumak için, jammer, pil gücü azaldığında kullanıcıya pili kapatmasını hatırlatabilir.
5)Pil kolayca çıkarılabilirMüşteriler gerektiriyorsa.Bu nedenle ana cihaz ve pil ayrı ayrı taşınabilir.Bu özellik hava ikmalinde kullanışlıdır.
6)Bazı özel durumlarda çalışabilirörneğin hafif yağmur, kar ve düşük sıcaklıkyabani ortam.

 

4. Teknik özellikler

1) Çalışma bantları: 5 bant
Uydu navigasyonu 1.5G:1559-1606MHz GPS,Glonass,Beidou
2.4G kontrol sinyal frekansı ile 2.4G:2405-2483MHz drone
5.8G:5725-5850MHz drone, 5.8Gkontrol sinyal frekansı ile
F1, F2: Farklı ülkelerin drone bantlarına atıfta bulunarak karar verilecek özel bantlardır.
2) Sıkışma mesafesi
En az 2000 metre (Phantom 3 ve fantom 4 için, kontrolörden drone'a olan yatay mesafe 100 metredir ve drone'nun uçuş yüksekliği 100 metredir)

8kg Ana Ünite ile Yönlü El Drone Jammer Tamamlandı Sıkışma Sıklığı 0

3) Antenler (2 anten)
Bir anten, bir günlük periyodik antendir.Diğer bir anten ise panel antendir.Bu iki anten bir bütün antende birleşebilir.
4) Güç kaynağı (ana cihazın içindeki lityum pil)
Pil, cihazın 2,5 saatten az olmamak üzere sinyal yaymaya devam etmesini destekleyebilir.Cihazın bekleme süresi 24 saatten az değildir.
5) Ekipman ağırlığı: 8Kg
6) Boyut: 41X32X17cm
7) Su geçirmez: Hafif yağmurda çalışabilir
8) Çalışma : İlk olarak, kullanıcı uzaktan teleskop kullanarak dronları arar.Yasadışı dronların uyarı alanına yakın olduğu veya giriş yaptığı gözlemlendiğinde, karıştırıcı yön vererek hedeflere müdahale eder.Ayrıca, jammer tek kişi tarafından çalıştırılabilir.


ZD-GR030-2000-5 el tipi drone Jammer.doc

Bu ürün hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorum
İlgileniyorum 8kg Ana Ünite ile Yönlü El Drone Jammer Tamamlandı Sıkışma Sıklığı bana tür, boyut, miktar, malzeme gibi daha fazla ayrıntı gönderebilir misiniz
Teşekkürler!
Cevabını bekliyorum.