Zhejiang Zhongdeng Electronics Technology CO,LTD

Sözüm devam ediyor
Müşterilerimize ihtiyaç için mobilite seçenekleri verin.
  • Çin Zhejiang Zhongdeng Electronics Technology CO,LTD şirket Profili
Şirket ayrıntıları
Ana Pazar: Batı Avrupa, Doğu Avrupa, Doğu Asya, Güneydoğu Asya, Orta Doğu, Dünya çapında
İş türü: Üretici, Satıcı
Markalar: Zhejiang Zhongdeng Elektronik Teknolojisi Co, Ltd
No. Çalışanları: 200~300
Yıl kurulan: 2017
İhracat p.c: 80% - 90%
Giriş

Zhejiang zhongdeng elektronik teknolojisi Ltd.Şti 2017 yılında bulundu. (Teknoloji grubu 2007 yılında bulundu).Kayıtlı sermaye 10 milyon RMB idi.Üst düzey polis teçhizatı geliştiren, üreten ve satan profesyonel bir teknoloji şirketidir.

Şirket denizaşırı geri dönenler tarafından bulundu.Polis ekipmanı uzmanları da şirkete derinden katıldı.Çekirdek teknoloji grubu, China Electronics Technology Group Corporation ve China North Industries Group Corporation'dan araştırma uzmanlarından oluşuyordu.Bu şirketin dahil olduğu alanlar arasında üst düzey polis teçhizatı, frekans karıştırma cihazı, İHA, İHA izleme sistemi, güvenlik tesisi, iletişim cihazı, bilgisayar sistemi, yazılım, iç ve denizaşırı pazarlama yer almaktadır.

Bu şirketin mevcut ana ürünleri: Tüm bantlar taşınabilir frekans bozucu, tüm bantlar araç frekans karıştırma sistemi, drone algılama ve drone önleme sistemi, konferans sinyal engelleme cihazı, güvenlik ürünleri, güneş enerjisi ürünleri, kişi konum işaretçisi ve sinyal algılama cihazı.

Şirket felsefesi: Askeri teknoloji, yüksek kaliteli askeri teçhizat üretir.Çin Zhejiang Zhongdeng Electronics Technology CO,LTD şirket Profili 0

 

Geçmiş
Zhejiang Zhongdeng Elektronik Technology Co Ltd 2017 yılında kuruldu (Ar-Ge ekibi 2007 yılında kuruldu), şirketin kayıtlı sermayesi 10 milyon, Geliştirme, üretim ve yüksek düzey polis ekipmanlarının satışı için profesyonel bir teknoloji tabanlı bir şirkettir.

Şirket, yurtdışı çalışmalarından gelenler tarafından kuruldu ve polis teçhizatındaki kıdemli uzmanlar derinlemesine katıldı. Temel Ar-Ge ekibi, China Electronics Technology Group Corporation ve China North Industries Group Corporation Limited gibi askeri mühendislik araştırmacılarından oluşuyor. Esas olarak, üst düzey polis teçhizatı, frekans parazit cihazı, İHA ve İHA izleme teçhizatı, güvenlik teçhizatı, güvenlik teçhizatı, haberleşme teçhizatı, bilgisayar sistemleri ve yazılımı ile iç ve dış pazar satışlarını geliştirmekte ve üretmektedir.

Zhongdeng Zhejiang Electronic Co, Ltd Genel Müdürü Bay Lai Youchuan, China Electronics Technology Group Corporation'ın İletişim Önleme Uzmanı, Ayrıca, Kıdemli Elektronik Mühendisi ve 36. Çin Elektronik Teknolojisi Group Corporation Enstitüsü'nün uzmanıdır. Bakanlık düzeyinde Bilimsel ve Teknolojik İlerlemenin ikinci ödülü.

Bay Lai, 2012'den 2013'e kadar bir askeri teknoloji tanıtım projesi olan Ulusal Radyo Patlamaya Karşı Korumalı Sıkışma Sisteminin proje lideridir (Ulusal Savunma Bilim ve Teknoloji Bürosu tarafından desteklenen proje). Ayrıca, 2010 Şangay Dünya Fuarı'nın kablosuz girişim projesinin doğrudan savunucusu, organizatörü ve uygulayıcısıdır. 2010 yılında Guangzhou Asya Oyunları ve 2010'da Shenzhen Universiade kablosuz girişim projesinin donanım tedarikçisi geliştirme departmanı başkanı. Bu şirketin sabit ve taşınabilir frekans bozucusu, 2018 Rusya Dünya Kupası Futbol Şampiyonası gibi büyük ölçekli faaliyetler için güvenlik ekipmanı haline gelmiştir. ve Qingdao Şangay Zirvesi.

2 Şubat 2019. TBM Merkez Komitesi Başkanı Xi, ekipmanları incelemek ve görev durumunu kontrol etmek için Pekin Garnizon ordusunu ziyaret etti. Zhongdeng Şirketi'nin savunma ekipmanlarını ayrıntılı olarak inceledi.

Hizmet
Şirket, ağırlıklı olarak üst düzey polis teçhizatı, frekans parazit cihazı, İHA ve İHA izleme teçhizatı, güvenlik teçhizatı, güvenlik teçhizatı, haberleşme teçhizatı, bilgisayar sistemleri ve yazılımı ile iç ve dış pazar satışlarını geliştirmekte ve üretmektedir.

Bu şirketin ana ürünleri: tüm frekanslı taşınabilir frekans sıkıştırıcı, tüm frekanslı araca bağlı frekans sıkışma sistemi, İHA tespit ve sıkışma ekipmanı, konferans sinyal bozucu, güvenlik ve gizlilik, sinyal algılama ve diğer seriler.

Kurum Kültürü: Şirket, yüksek kaliteli askeri ve polis teçhizatı dövme, teknoloji, kalite ve meslek kavramını korur