• Su geçirmez Rc Drone Jammer, Dronlar İçin Çoklu Çalışma Bantları Sıkışma Cihazı
Su geçirmez Rc Drone Jammer, Dronlar İçin Çoklu Çalışma Bantları Sıkışma Cihazı

Su geçirmez Rc Drone Jammer, Dronlar İçin Çoklu Çalışma Bantları Sıkışma Cihazı

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Jiaxing, Zhejiang, Çin
Marka adı: Zhejiang Zhongdeng Electronic Technology
Model numarası: ZD-GR030-2000-5

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: Pazarlık
Fiyat: negotiable
En iyi fiyat İletişim

Detay Bilgi

Ürün adı: El İHA bozucu Cihaz ağırlığı: 8kg
Güç kaynağı: Dahili Lityum Pil Boyutlar: 41cmX32cmX17cm
Vurgulamak:

yönlü drone jammer

,

drone radyo frekansı jammer

,

Su Geçirmez Rc Drone Jammer

Ürün Açıklaması

Suya Dayanıklı Rc Drone Jammer, Drone'lar İçin Çoklu Çalışma Bantları Sıkışma Cihazı

 

1. Genel Bakış

Ticari İHA'ların gelişmesiyle birlikte yavaş hıza ve düşük uçuş yüksekliğine sahip küçük İHA'lar siviller arasında popüler hale geldi.Hava trafik yönetimi, elektrik hattı kontrolü, pestisit püskürtme, terörle mücadele keşif ve insan kurtarma gibi birçok uygulama için insanlar tarafından kullanılabilir.


Bazen dronlar toplum üzerinde bazı olumsuz etkilere de neden olur.Drone hobisi, drone'larını havalimanı ve bazı kalabalık yerlerde oynuyor.Suçlular, askeri üsleri gözetlemek, broşürler yaymak ve tehlikeli şeyler teslim etmek için insansız hava araçlarını kullanır.
Yavaş hız ve düşük uçuş yüksekliğine sahip drone'lar bazı önemli veya hassas bölgelere girdiğinde, insanların acilen bu drone'larla başa çıkma yöntemlerini ortaya çıkma anında bilmesi gerekir.Denetimi geliştirmenin yanı sıra teknik ekipman da önemlidir. ZD-GR030-2000-5 el tipi drone bozucu, otomatik dijital parazit kodu teknolojisini uygular. 0.9GHz ila 5.8GHz frekans aralığında drone'nun uzaktan kumanda kanallarını yayarak engeller. kablosuz girişim sinyali.O zaman drone uzaktan kontrol edilemez ve orijinal uçuş yolundan uzaklaşamaz.(Drone inebilir veya başlangıç ​​noktasına geri dönebilir) .Bu jammer, drone'ların "uçuşa yasak bölgesi" oluşturmak için kullanılabilir.Bomba aktivasyonu, uyuşturucu taşıma ve diğer zararlı eylemler gibi yasa dışı şeyler yapmak için dronları kullanan suçluları önleyebilir.Önemli yerlerin ve önemli siyasi liderlerin güvenliğini korumak için kullanılmalıdır.


ZD-GR030-2000-5 el tipi drone jammer, Zhejiang Zhongdeng elektronik teknolojisi Co.Ltd. tarafından üretilmiştir.Bu jammer, diğer şirketteki jammer'lardan daha fazla tamamlanmış jammer frekans aralığına sahiptir.Ayrıca hafif yağmurda çalışmasına izin veren su geçirmezliğe sahiptir.Önemli konferansların, büyük mitinglerin ve önemli yerlerin güvenlik koruması için yaygın olarak kullanılmaktadır.

 

2. Fonksiyonlar

1) GPS, Glonass, Beidounavigation sistemi ile kablosuz uzaktan kumandalı dronlar ve dronlar gibi yavaş hız ve düşük yükseklik ile küçük dronun kontrol sinyalini etkili bir şekilde uzaktan müdahale edebilir.Müdahale edilen drone'lar uzaktan kumanda edilmeyecek ve başlangıç ​​noktasına veya karaya geri dönecektir.

2) Yasadışı dronların uyarı alanına yakın olduğu veya giriş yaptığı tespit edildiğinde, sinyal bozucu yön onlara anında müdahale eder.

 

3. Avantajlar

1)Çoklu çalışma bantları.Bu ürün, mevcut pazardaki yavaş hız ve düşük yükseklik ile küçük drone'nun tüm uzaktan kumanda bantlarını içerir.Bu bantlar 900MHz, 2.4GHz, 5.8GHz ve GPS'i içerir.

2)Ana makinenin işletim paneli, bireysel bant anahtarları ile donatılmıştır..Girişim bantlarını seçmek için bu anahtarlar kullanılabilir.
3)Pil kolayca çıkarılabilirMüşteriler gerektiriyorsa.Bu nedenle ana cihaz ve pil ayrı ayrı taşınabilir.Bu özellik hava ikmalinde kullanışlıdır.
4)Bu jammer su geçirmezBöylece hafif yağmur, kar ve düşük sıcaklık vahşi ortam gibi bazı özel durumlarda çalışabilir.

 

4.Teknik özellikler

1) Çalışma bantları: 5 bant
Uydu navigasyonu 1.5G:1559-1606MHz GPS,Glonass,Beidou
2.4G kontrol sinyal frekansı ile 2.4G:2405-2483MHz drone
5.8G:5725-5850MHz drone, 5.8Gkontrol sinyal frekansı ile
F1, F2: Farklı ülkelerin drone bantlarına atıfta bulunarak karar verilecek özel bantlardır.
2) Sıkışma mesafesi
En az 2000 metre (Phantom 3 ve fantom 4 için, kontrolörden drone'a olan yatay mesafe 100 metredir ve drone'nun uçuş yüksekliği 100 metredir)

Su geçirmez Rc Drone Jammer, Dronlar İçin Çoklu Çalışma Bantları Sıkışma Cihazı 0

3) Antenler (2 anten)
Bir anten, bir günlük periyodik antendir.Diğer bir anten ise panel antendir.Bu iki anten bir bütün antende birleşebilir.
4) Güç kaynağı (ana cihazın içindeki lityum pil)
Pil, cihazın 2,5 saatten az olmamak üzere sinyal yaymaya devam etmesini destekleyebilir.Cihazın bekleme süresi 24 saatten az değildir.
5) Ekipman ağırlığı: 8Kg
6) Boyut: 41X32X17cm
7) Su geçirmez: Hafif yağmurda çalışabilir
8) Çalışma : İlk olarak, kullanıcı uzaktan teleskop kullanarak dronları arar.Yasadışı dronların uyarı alanına yakın olduğu veya giriş yaptığı gözlemlendiğinde, karıştırıcı yön vererek hedeflere müdahale eder.Ayrıca, jammer tek kişi tarafından çalıştırılabilir.


ZD-GR030-2000-5 el tipi drone Jammer.doc

Bu ürün hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorum
İlgileniyorum Su geçirmez Rc Drone Jammer, Dronlar İçin Çoklu Çalışma Bantları Sıkışma Cihazı bana tür, boyut, miktar, malzeme gibi daha fazla ayrıntı gönderebilir misiniz
Teşekkürler!
Cevabını bekliyorum.