• Çoklu Çalışma Bantları Suya Dayanıklı Yönlü Drone Jammer 41X32X17cm
Çoklu Çalışma Bantları Suya Dayanıklı Yönlü Drone Jammer 41X32X17cm

Çoklu Çalışma Bantları Suya Dayanıklı Yönlü Drone Jammer 41X32X17cm

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Jiaxing, Zhejiang, Çin
Marka adı: Zhejiang Zhongdeng Electronic Technology
Model numarası: ZD-GR030-2000-5 el drone bozucu

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: tartışılabilir
Fiyat: negotiable
En iyi fiyat İletişim

Detay Bilgi

Ürün adı: El İHA bozucu Sıkışma Sıklığı: 0.9G - 5.8G
Sıkışma Mesafesi: 2km Güç kaynağı: Yerleşik lityum pil
Su geçirmez: Hafif yağmurda çalışabilir
Vurgulamak:

41X32X17cm Yönlü Drone Jammer

,

Su Geçirmez Yönlü Drone Jammer

,

5.8GHz Drone Sinyal Karıştırıcıları

Ürün Açıklaması

Çoklu Çalışma Bantları ve 2.5km sıkışma mesafesi ile su geçirmez Yönlü Drone Jammer 41X32X17cm

 

1. Genel Bakış

Birçok ülkede, düşük hıza ve düşük uçma yüksekliğine sahip küçük dronlar siviller arasında popüler hale geliyor.Güç hattı kontrolü, böcek ilacı püskürtme, terörle mücadele keşif ve insan kurtarma gibi birçok uygulamada insanlar tarafından kullanılabilir.


Bazı yönlerden, insansız hava araçlarının toplum üzerinde de bazı olumsuz etkileri var.Bazı dron meraklıları, dronlarını havaalanı çevresinde ve bazı kalabalık yerlerde çalar.Suçlular dronları uyuşturucu taşımak, hapishaneden kaçmak, askeri üsleri casusluk yapmak, broşürler yaymak ve tehlikeli şeyler teslim etmek için kullanır.
Düşük hızlı ve düşük uçma yüksekliğine sahip dronlar bazı önemli veya hassas bölgelere girdiğinde, insanların ortaya çıkma anında bu dronlarla başa çıkma yöntemlerini acilen bilmeleri gerekir.Bu tür sorunları çözmek için teknik ekipman da önemlidir.ZD-GR030-2000-5 el tipi drone bozucu, otomatik dijital girişim kodu teknolojisini uygular. 0,9 GHz ila 5,8 GHz arasında kablosuz parazit sinyali yayarak drone'nun uzaktan kumanda kanallarını engeller.O zaman drone uzaktan kumanda edilemez ve orijinal uçuş yolundan uzaklaşamaz.(Drone inebilir veya başlangıç ​​noktasına geri dönebilir) Bu sinyal bozucu, kolayca değiştirilebilen yerleşik bir pil ile donatılmıştır.


ZD-GR030-2000-5 el drone bozucu, Zhejiang Zhongdeng elektronik teknolojisi Ltd.Şti tarafından üretilmiştir.Bu karıştırıcının avantajları şunlardır: geniş bir sıkışma frekansı aralığına ve dahili bataryaya sahiptir.Önemli konferansların, büyük mitinglerin ve önemli yerlerin güvenliğini korumak için yaygın olarak kullanılmaktadır.

 

2. İşlevler

1) ZD-GR030-2000-5 el tipi drone bozucu, GPS, Glonass, Beidou navigasyon sistemi ile kablosuz uzaktan kumandalı uçaklar ve uçaklar gibi düşük hızda ve düşük yükseklikte küçük uçağın kontrol sinyalini etkili bir şekilde uzaktan müdahale edebilir.Müdahale edilen dronlar uzaktan kumanda edilmeyecek ve başlangıç ​​noktası orlandaya geri dönmeyecek

2) Yasadışı dronların uyarı alanına yakın olduğu veya bu alana girdiği tespit edildiğinde, sinyal bozucu onları anında yönlendirecektir.

 

3. Ürün özellikleri

1)Çoklu çalışma bantları. Bu ürün, mevcut pazardaki düşük hıza ve düşük yüksekliğe sahip küçük drone'nun tüm uzaktan kumanda bantlarını içerir.Bu bantlar arasında 900MHz, 2.4GHz, 5.8GHz ve GPS bulunur.

2)Yerleşik pil, sinyal bozucunun 2,5 saat çalışmaya devam etmesini sağlayabilir Bu, sıkışma görevinin etkin olmasını sağlar.
3)Jammer, pil koruma işlevine sahiptir.Pil gücünü ve sıcaklığını ayarlayabilir.Pili korumak için, sinyal bozucu kullanıcıya pil gücü azaldığında pili kapatmasını hatırlatabilir.
4)Müşteri isterse pil kolayca çıkarılabilir.Bu nedenle ana cihaz ve batarya ayrı ayrı taşınabilir.Bu özellik hava ikmalinde kullanışlıdır.

 

4. Teknik özellikler

1) Çalışma bantları: 5 bant
Uydu navigasyonu 1.5G: 1559-1606MHz GPS, Glonass, Beidou
2.4G: 2.4G kontrol sinyal frekansına sahip 2405-2483MHz drone
5.8G: 5.8G kontrol sinyal frekansı ile 5725-5850MHz drone
F1, F2: Farklı ülkelerin drone gruplarına atıfta bulunulmasına karar verilecek özel gruplar bunlar.
2) Sıkışma mesafesi
2000 metreden az olmamak kaydıyla (Phantom 3 ve phantom 4 için, kontrolörden drone'a yatay mesafe 100 metredir ve drone'un uçuş yüksekliği 100 metredir)

Çoklu Çalışma Bantları Suya Dayanıklı Yönlü Drone Jammer 41X32X17cm 0

3) Antenler (2 anten)
Bir anten, log periyodik bir antendir.Diğer bir anten bir panel antenidir.Bu iki anten tek bir antende birleşebilir.
4) Güç kaynağı (ana cihazın içindeki lityum pil)
Pil, cihazın 2,5 saatten az olmamak üzere sinyal yaymaya devam etmesini destekleyebilir.Cihazın bekleme süresi 24 saatten az değildir.
5) Ekipman ağırlığı: 8Kg
6) Boyut: 41X32X17cm
7) Su Geçirmez: Hafif yağmurda çalışabilir
8) Çalışma: İlk olarak, kullanıcı uzaktan teleskop kullanarak dronları arar.Yasadışı dronların uyarı alanına yakın olduğu veya bu alana girdiği gözlemlendiğinde, sinyal bozucu hedeflere yönsel olarak müdahale edecektir.Ayrıca, sinyal bozucu tek kişi tarafından çalıştırılabilir.


ZD-GR030-2000-5 el drone Jammer.doc

Bu ürün hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorum
İlgileniyorum Çoklu Çalışma Bantları Suya Dayanıklı Yönlü Drone Jammer 41X32X17cm bana tür, boyut, miktar, malzeme gibi daha fazla ayrıntı gönderebilir misiniz
Teşekkürler!
Cevabını bekliyorum.