• Yüksek Doğruluklu Kolay Taşıma Anti Drone Jammer 2000 Metre Sıkışma Mesafesi
Yüksek Doğruluklu Kolay Taşıma Anti Drone Jammer 2000 Metre Sıkışma Mesafesi

Yüksek Doğruluklu Kolay Taşıma Anti Drone Jammer 2000 Metre Sıkışma Mesafesi

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Jiaxing, Zhejiang, Çin
Marka adı: Zhejiang Zhongdeng Electronic Technology
Model numarası: ZD-GR030-2000-5

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: Pazarlık
Fiyat: negotiable
En iyi fiyat İletişim

Detay Bilgi

Ürün adı: Taşınabilir İHA bozucu Sıkışma frekansı: 0.9G ila 5.8G
Cihaz ağırlığı: 8kg Güç kaynağı: Dahili Lityum Pil
Boyutlar: 41cmX32cmX17cm
Vurgulamak:

drone radyo frekansı bozucu

,

dronlar için sinyal bozucu

,

Kolay Taşıma El Tipi Drone Jammer

Ürün Açıklaması

Yüksek Doğruluk ile Kolay Taşıma Anti Drone Jammer 2000 Metre Sıkışma Mesafesi

 

1. Genel Bakış

Günümüzde yavaş hıza ve düşük uçuş yüksekliğine sahip küçük drone'lar siviller arasında popüler hale geliyor.Hava fotoğrafçılığı, trafik yönetimi, terörle mücadele keşif ve insan kurtarma gibi birçok uygulamada insanlar tarafından kullanılabilir.


Ancak drone'ların toplum üzerinde bazı olumsuz etkileri de var.Bazı drone meraklıları dronelarını havaalanlarında ve bazı kalabalık yerlerde oynarlar.Suçlular dronları uyuşturucu taşımak, hapishaneden kaçmak ve tehlikeli şeyler teslim etmek için kullanırlar. Yavaş hız ve düşük uçuş yüksekliğine sahip dronlar bazı önemli veya hassas alanlara girdiğinde, insanların acilen bu dronlarla başa çıkma yöntemlerini ortaya çıkma anında bilmeleri gerekir.Denetimi geliştirmeye ek olarak, teknik ekipman da önemlidir. ZD-GR030-2000-5 el tipi drone jammer, otomatik dijital parazit kodu teknolojisini uygular. Kablosuz parazit sinyali yayarak frekans aralığında drone'nun uzaktan kumanda kanallarını bloke eder.O zaman drone uzaktan kontrol edilemez ve orijinal uçuş yolundan uzaklaşamaz.(Drone inebilir veya başlangıç ​​noktasına geri dönebilir.) Bu jammer, drone'ların "uçuşa yasak bölgesi" oluşturmak için kullanılabilir.Ayrıca, jammer'ı aşırı ısınma, aşırı gerilim ve kısa devreye karşı koruyan kendini koruma sistemi de vardır.Bomba aktivasyonu, uyuşturucu taşıma ve diğer zararlı eylemler gibi yasa dışı şeyler yapmak için dronları kullanan suçluları önleyebilir.Önemli yerlerin ve önemli siyasi liderlerin güvenliğini korumak için kullanılmalıdır.


ZD-GR030-2000-5 el tipi drone jammer, Zhejiang Zhongdeng elektronik teknolojisi Co.Ltd. tarafından üretilmiştir.Ayrıca Kamu Güvenliği Bakanlığı Birinci Araştırma Enstitüsü tarafından denetlenmektedir.Bu jammer'ın avantajları kolay taşıma, yüksek doğruluk, çevre dostu ve tek kişi tarafından çalıştırılabilir olmasıdır.Önemli konferansların, büyük mitinglerin ve önemli yerlerin güvenlik koruması için yaygın olarak kullanılmaktadır.

 

2. Fonksiyonlar

1) GPS, Glonass, Beidou navigasyon sistemi ile kablosuz uzaktan kumandalı dronlar ve dronlar gibi yavaş hız ve düşük yükseklik ile küçük dronun kontrol sinyalini etkili bir şekilde uzaktan müdahale edebilir.Müdahale edilen drone'lar uzaktan kumanda edilmeyecek ve başlangıç ​​noktasına veya karaya geri dönecektir.

.2) Yasadışı dronların uyarı alanına yakın olduğu veya giriş yaptığı tespit edildiğinde, sinyal bozucu yön onlara anında müdahale eder.

 

3. Avantajlar

1)Çoklu çalışma bantları.Bu ürün, mevcut pazardaki yavaş hız ve düşük yükseklik ile küçük drone'nun tüm uzaktan kumanda bantlarını içerir.Bu bantlar 900MHz, 2.4GHz, 5.8GHz ve GPS'i içerir.

2)Ana cihaz anten ile ayrılabilir.Anten tabanca şeklinde tasarlanmıştır ve 700g hafifliğe sahiptir.Anten uzun süre tek elle çalıştırılabilir.Anten, tüm bir cihazı oluşturmak için ana cihaz üzerinde de oluşturulabilir.

3) Kendini koruma işlevi vardır.Anten veya kablo bağlantısında sorun olduğunda, kilitleyici alarmı başlatır ve önemli bileşenleri hasardan korumak için iç devreyi kapatır.
4)Bazı özel durumlarda çalışabilirhafif yağmur, kar ve düşük sıcaklık gibi vahşi ortam.

 

4. Teknik özellikler

1) Çalışma bantları: 5 bant
Uydu navigasyonu 1.5G:1559-1606MHz GPS,Glonass,Beidou
2.4G kontrol sinyal frekansı ile 2.4G:2405-2483MHz drone
5.8G:5725-5850MHz drone, 5.8Gkontrol sinyal frekansı ile
F1, F2: Farklı ülkelerin drone bantlarına atıfta bulunarak karar verilecek özel bantlardır.
2) Sıkışma mesafesi
En az 2000 metre (Phantom 3 ve fantom 4 için, kontrolörden drone'a olan yatay mesafe 100 metredir ve drone'nun uçuş yüksekliği 100 metredir)

Yüksek Doğruluklu Kolay Taşıma Anti Drone Jammer 2000 Metre Sıkışma Mesafesi 0

3) Antenler (2 anten)
Bir anten, bir günlük periyodik antendir.Diğer bir anten ise panel antendir.Bu iki anten bir bütün antende birleşebilir.
4) Güç kaynağı (ana cihazın içindeki lityum pil)
Pil, cihazın 2,5 saatten az olmamak üzere sinyal yaymaya devam etmesini destekleyebilir.Cihazın bekleme süresi 24 saatten az değildir.
5) Ekipman ağırlığı: 8Kg
6) Boyut: 41X32X17cm
7) Su geçirmez: Hafif yağmurda çalışabilir
8) Çalışma : İlk olarak, kullanıcı uzaktan teleskop kullanarak dronları arar.Yasadışı dronların uyarı alanına yakın olduğu veya giriş yaptığı gözlemlendiğinde, karıştırıcı yön vererek hedeflere müdahale eder.Ayrıca, jammer tek kişi tarafından çalıştırılabilir.


ZD-GR030-2000-5 el tipi drone Jammer.doc

Bu ürün hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorum
İlgileniyorum Yüksek Doğruluklu Kolay Taşıma Anti Drone Jammer 2000 Metre Sıkışma Mesafesi bana tür, boyut, miktar, malzeme gibi daha fazla ayrıntı gönderebilir misiniz
Teşekkürler!
Cevabını bekliyorum.