• Anti Terörizm için Etkili El Drone Jammer 2 Km Sıkışma Yarıçapı
Anti Terörizm için Etkili El Drone Jammer 2 Km Sıkışma Yarıçapı

Anti Terörizm için Etkili El Drone Jammer 2 Km Sıkışma Yarıçapı

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Jiaxing, Zhejiang, Çin
Marka adı: Zhejiang Zhongdeng Electronic Technology
Model numarası: ZD-GR030-2000-5

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: Pazarlık
Fiyat: negotiable
En iyi fiyat İletişim

Detay Bilgi

Ürün adı: El İHA bozucu Sıkışma frekansı: 0.9G ila 5.8G
Cihaz ağırlığı: 8kg Güç kaynağı: dahili lityum pil
Boyutlar: 41cmX32cmX17cm Su geçirmez: Hafif yağmurda çalışabilir
Vurgulamak:

drone radyo frekansı bozucu

,

dronlar için sinyal bozucu

,

Elde Taşınabilir Drone Jammer 2 Km

Ürün Açıklaması

Anti Terörizm İçin Etkili El Tipi Drone Jammer 1.5 Km Karıştırma Yarıçapı

 

1. Genel Bakış

Günümüzde yavaş hıza ve düşük uçuş yüksekliğine sahip küçük drone'lar siviller arasında popüler hale geliyor.Hava fotoğrafçılığı, haritalama, trafik yönetimi, elektrik hattı kontrolü, pestisit püskürtme, terörle mücadele keşif ve insan kurtarma gibi birçok uygulama için insanlar tarafından kullanılabilir.


Ancak drone'ların toplum üzerinde bazı olumsuz etkileri de var.Bazı drone meraklıları dronelarını havaalanlarında ve bazı kalabalık yerlerde oynarlar.Suçlular, uyuşturucu taşımak, hapishaneden kaçmak, askeri üsleri gözetlemek, broşürler yaymak ve tehlikeli şeyler teslim etmek için dronları kullanır.
Yavaş hıza ve düşük uçuş yüksekliğine sahip drone'lar bazı önemli veya hassas alanlara girdiğinde, insanların acilen bu drone'larla nasıl başa çıkılacağını bilmeleri gerekiyor.Denetimi geliştirmenin yanı sıra teknik ekipman da önemlidir. ZD-GR030-2000-5 el tipi drone bozucu, otomatik dijital girişim kodu teknolojisini uygular. 0.9GHz ila 5.8GHz frekans aralığında drone'nun uzaktan kumanda kanallarını engeller. kablosuz girişim sinyali yayan.O zaman drone uzaktan kontrol edilemez ve orijinal uçuş yolundan uzaklaşamaz.(Drone inebilir veya başlangıç ​​noktasına geri dönebilir) .Bu jammer, drone'ların "uçuşa yasak bölgesi" oluşturmak için kullanılabilir."Uçan bölge yok" yarıçapı 2km'dir.Suçluların bomba aktivasyonu, uyuşturucu taşıma, hapishaneden kaçma, askeri üssü gözetleme, broşür dağıtma, tehlikeli nesne teslimi ve diğer zararlı eylemler gibi yasa dışı şeyler yapmak için dronları kullanmasını önleyebilir.Önemli yerlerin ve önemli siyasi liderlerin güvenliğini korumak için kullanılmalıdır.


ZD-GR030-2000-5 el tipi drone jammer, Zhejiang Zhongdeng elektronik teknolojisi Co.Ltd. tarafından üretilmiştir.Bu bozucunun avantajları, geniş karıştırma frekans aralığı, uzun sıkışma mesafesi ve tek kişi tarafından çalıştırılabilmesidir.Önemli konferansların, büyük mitinglerin ve önemli yerlerin güvenliğinin korunması için yaygın olarak kullanılmaktadır.

 

2. Fonksiyonlar

1) GPS, Glonass, Beidounavigation sistemi ile kablosuz uzaktan kumandalı dronlar ve dronlar gibi yavaş hız ve düşük yükseklik ile küçük dronun kontrol sinyalini etkili bir şekilde uzaktan müdahale edebilir.Müdahale edilen drone'lar uzaktan kumanda edilmeyecek ve başlangıç ​​noktasına veya karaya geri dönecektir.

.2) Yasadışı dronların uyarı alanına yakın olduğu veya giriş yaptığı tespit edildiğinde, sinyal bozucu yön onlara anında müdahale eder.

 

3. Avantajlar

1)Çoklu çalışma bantları.Bu ürün, mevcut pazardaki yavaş hız ve düşük yükseklik ile küçük drone'nun tüm uzaktan kumanda bantlarını içerir.Bu bantlar 900MHz, 2.4GHz, 5.8GHz ve GPS'i içerir.

2)Uzun sıkışma mesafesi.Bu jammer ayrıca 1.5km metrelik uzun bir girişim mesafesine sahiptir.(Phantom 3 ve Phantom 4 için).

3)Ana cihaz anten ile ayrılabilir.Anten tabanca şeklinde tasarlanmıştır ve 700g hafifliğe sahiptir.Anten uzun süre tek elle çalıştırılabilir.Anten, tüm bir cihazı oluşturmak için ana cihaz üzerinde de oluşturulabilir.
4)Müşteriler isterse pil kolayca çıkarılabilir.Bu nedenle ana cihaz ve pil ayrı ayrı taşınabilir.Bu özellik hava ikmalinde kullanışlıdır.
5)Kendini koruma işlevi vardır.Anten veya kablo bağlantısında sorun olduğunda, kilitleyici alarmı başlatır ve önemli bileşenleri hasardan korumak için iç devreyi kapatır.
6)Bazı özel durumlarda çalışabilirörneğin hafif yağmur, kar ve düşük sıcaklıkyabani ortam.

 

4. Teknik özellikler

1) Çalışma bantları: 5 bant
Uydu navigasyonu 1.5G:1559-1606MHz GPS,Glonass,Beidou
2.4G kontrol sinyal frekansı ile 2.4G:2405-2483MHz drone
5.8G:5725-5850MHz drone, 5.8Gkontrol sinyal frekansı ile
F1, F2: Farklı ülkelerin drone bantlarına atıfta bulunarak karar verilecek özel bantlardır.
2) Sıkışma mesafesi
En az 2000 metre (Phantom 3 ve fantom 4 için, kontrolörden drone'a olan yatay mesafe 100 metredir ve drone'nun uçuş yüksekliği 100 metredir)

Anti Terörizm için Etkili El Drone Jammer 2 Km Sıkışma Yarıçapı 0

3) Antenler (2 anten)
Bir anten, bir günlük periyodik antendir.Diğer bir anten ise panel antendir.Bu iki anten bir bütün antende birleşebilir.
4) Güç kaynağı (ana cihazın içindeki lityum pil)
Pil, cihazın 2,5 saatten az olmamak üzere sinyal yaymaya devam etmesini destekleyebilir.Cihazın bekleme süresi 24 saatten az değildir.
5) Ekipman ağırlığı: 8Kg
6) Boyut: 41X32X17cm
7) Su geçirmez: Hafif yağmurda çalışabilir
8) Çalışma : İlk olarak, kullanıcı uzaktan teleskop kullanarak dronları arar.Yasadışı dronların uyarı alanına yakın olduğu veya giriş yaptığı gözlemlendiğinde, karıştırıcı yön vererek hedeflere müdahale eder.Ayrıca, jammer tek kişi tarafından çalıştırılabilir.


ZD-GR030-2000-5 el tipi drone Jammer.doc

Bu ürün hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorum
İlgileniyorum Anti Terörizm için Etkili El Drone Jammer 2 Km Sıkışma Yarıçapı bana tür, boyut, miktar, malzeme gibi daha fazla ayrıntı gönderebilir misiniz
Teşekkürler!
Cevabını bekliyorum.