• Büyük Yön Açılı Antenler ile 0.9G-5.8G Sıkışma Frekansı El Drone Jammer
Büyük Yön Açılı Antenler ile 0.9G-5.8G Sıkışma Frekansı El Drone Jammer

Büyük Yön Açılı Antenler ile 0.9G-5.8G Sıkışma Frekansı El Drone Jammer

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Jiaxing, Zhejiang, Çin
Marka adı: Zhejiang Zhongdeng Electronic Technology
Model numarası: ZD-GR030-2000-5

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: Pazarlık
Fiyat: negotiable
En iyi fiyat İletişim

Detay Bilgi

Ürün adı: El İHA bozucu Sıkışma frekansı: 0.9G ila 5.8G
sıkışma mesafesi: 2km Güç kaynağı: Dahili Lityum Pil
Boyutlar: 41cmX32cmX17cm Özel Özellikler: "uçan bölge yok" inşa et
Vurgulamak:

drone radyo frekansı bozucu

,

dronlar için sinyal bozucu

,

5.8G Frekans El Tipi Drone Jammer

Ürün Açıklaması

Büyük Yönlü Açılı Antenler ile 0.9G-5.8G Sıkışma Frekansı Elde Taşınabilir Drone Jammer

 

1. Genel Bakış

Son birkaç yılda, yavaş hıza ve düşük uçuş yüksekliğine sahip küçük insansız hava araçları siviller arasında popüler hale geldi.Hava fotoğrafçılığı, haritalama, trafik yönetimi, elektrik hattı kontrolü, pestisit püskürtme, terörle mücadele keşif ve insan kurtarma gibi birçok uygulama için insanlar tarafından kullanılabilir.


Drone'ların toplum üzerinde de bazı olumsuz etkileri olduğu bilinmektedir.Bazı drone meraklıları dronelarını havaalanlarında ve bazı kalabalık yerlerde oynarlar.Suçlular, uyuşturucu taşımak, hapishaneden kaçmak, askeri üsleri gözetlemek, broşürler yaymak ve tehlikeli şeyler teslim etmek için dronları kullanır.
Yavaş hız ve düşük uçuş yüksekliğine sahip drone'lar bazı önemli veya hassas bölgelere girdiğinde, insanların acilen bu drone'larla başa çıkma yöntemlerini ortaya çıkma anında bilmesi gerekir.Denetimi geliştirmek için teknik ekipman da önemlidir. ZD-GR030-2000-5 el tipi drone bozucu, otomatik dijital parazit kodu teknolojisini uygular. Kablosuz parazit yayarak 0.9GHz ila 5.8GHz frekans aralığında drone'nun uzaktan kumanda kanallarını engeller. sinyal.O zaman drone uzaktan kontrol edilemez ve orijinal uçuş yolundan uzaklaşamaz.(Drone inebilir veya başlangıç ​​noktasına geri dönebilir).Diğer şirketlerin benzer bozucuları ile karşılaştırıldığında, ZD-GR030-2000-5 el tipi drone sinyal bozucu daha büyük bir yön açısına sahiptir ve bu da droneların tamamlanmış bir “uçuşa yasak bölgesi” oluşturmasını sağlar.Uyuşturucu taşımak, hapishaneden kaçmak, broşür dağıtmak, tehlikeli nesne teslimi ve diğer zararlı eylemler gibi yasa dışı şeyler yapmak için drone kullanan suçluları önleyebilir.Önemli yerlerin ve önemli siyasi liderlerin güvenliğini korumak için kullanılmalıdır.


ZD-GR030-2000-5 el tipi drone jammer, Zhejiang Zhongdeng elektronik teknolojisi Co.Ltd. tarafından üretilmiştir.Bu bozucunun avantajları, tamamlanmış sıkışma frekans aralığı, geniş yön açısı ve tek kişi tarafından çalıştırılabilmesidir.Önemli konferansların, büyük mitinglerin ve önemli yerlerin güvenlik koruması için yaygın olarak kullanılmaktadır.

 

2. Fonksiyonlar

1) GPS, Glonass, Beidou navigasyon sistemi ile kablosuz uzaktan kumandalı dronlar ve dronlar gibi yavaş hız ve düşük yükseklik ile küçük dronun kontrol sinyalini etkili bir şekilde uzaktan müdahale edebilir.Müdahale edilen drone'lar uzaktan kumanda edilmeyecek ve başlangıç ​​noktasına veya karaya geri dönecektir.

.2) Yasadışı dronların uyarı alanına yakın olduğu veya giriş yaptığı tespit edildiğinde, sinyal bozucu yön onlara anında müdahale eder.

 

3. Avantajlar

1)Çoklu çalışma bantları.Bu ürün, mevcut pazardaki yavaş hız ve düşük yükseklik ile küçük drone'nun tüm uzaktan kumanda bantlarını içerir.Bu bantlar 900MHz, 2.4GHz, 5.8GHz ve GPS'i içerir.

2)Düşük RF gücü.Bu jammer'daki beş çalışma bandının hepsinin toplam çıkış gücü 20W'dir.Bu jammer ayrıca 1100 metrelik uzun girişim mesafesine sahiptir.
3)Anten büyük yön açısına sahiptir.Sıkışma açısı yatay yön için 90 derece ve dikey yön için 60 derecedir.İnsanlar anteni çalıştırırken nişan almaları gerekmez, yalnızca anteni genel yöne doğru tutmaları gerekir. Bu nedenle, sinyal bozucu geniş bir koruma alanı sağlayabilir.Karıştırıcı, koruma alanına girdiklerinde birden fazla uçağı engelleyebilir.

4) Jammer'ın geniş koruma alanı nedeniyle,insanların “uçuşa yasak bölge” inşa etmesi kolaydır.Ve güç kaynağı, jammer'ın 2,5 saat boyunca çalışmaya devam etmesini sağlayabilir ve bu da “uçan bölgenin” etkin bir şekilde olmasını sağlar.
5)Kendini koruma işlevi vardır.Anten veya kablo bağlantısında sorun olduğunda, kilitleyici alarmı başlatır ve önemli bileşenleri hasardan korumak için iç devreyi kapatır.
 

 

4. Teknik özellikler

1) Çalışma bantları: 5 bant
Uydu navigasyonu 1.5G:1559-1606MHz GPS,Glonass,Beidou
2.4G kontrol sinyal frekansı ile 2.4G:2405-2483MHz drone
5.8G:5725-5850MHz drone, 5.8Gkontrol sinyal frekansı ile
F1, F2: Farklı ülkelerin drone bantlarına atıfta bulunarak karar verilecek özel bantlardır.
2) Sıkışma mesafesi
En az 2000 metre (Phantom 3 ve fantom 4 için, kontrolörden drone'a olan yatay mesafe 100 metredir ve drone'nun uçuş yüksekliği 100 metredir)

Büyük Yön Açılı Antenler ile 0.9G-5.8G Sıkışma Frekansı El Drone Jammer 0

3) Antenler (2 anten)
Bir anten, bir günlük periyodik antendir.Diğer bir anten ise panel antendir.Bu iki anten bir bütün antende birleşebilir. Sıkışma açısı yatay yön için 90 derece ve dikey yön için 60 derecedir.
4) Güç kaynağı (ana cihazın içindeki lityum pil)
Pil, cihazın 2,5 saatten az olmamak üzere sinyal yaymaya devam etmesini destekleyebilir.Cihazın bekleme süresi 24 saatten az değildir.
5) Ekipman ağırlığı: 8Kg
6) Boyut: 41X32X17cm
7) Su geçirmez: Hafif yağmurda çalışabilir
8) Çalışma : İlk olarak, kullanıcı uzaktan teleskop kullanarak dronları arar.Yasadışı dronların uyarı alanına yakın olduğu veya giriş yaptığı gözlemlendiğinde, karıştırıcı yön vererek hedeflere müdahale eder.Ayrıca, jammer tek kişi tarafından çalıştırılabilir.

 

ZD-GR030-2000-5 el tipi drone Jammer.doc


 

Bu ürün hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorum
İlgileniyorum Büyük Yön Açılı Antenler ile 0.9G-5.8G Sıkışma Frekansı El Drone Jammer bana tür, boyut, miktar, malzeme gibi daha fazla ayrıntı gönderebilir misiniz
Teşekkürler!
Cevabını bekliyorum.