• 20W Düşük RF Gücü El Tipi Drone Jammer 0.9GHz-5.8G Sıkışma Frekansı
  • 20W Düşük RF Gücü El Tipi Drone Jammer 0.9GHz-5.8G Sıkışma Frekansı
  • 20W Düşük RF Gücü El Tipi Drone Jammer 0.9GHz-5.8G Sıkışma Frekansı
20W Düşük RF Gücü El Tipi Drone Jammer 0.9GHz-5.8G Sıkışma Frekansı

20W Düşük RF Gücü El Tipi Drone Jammer 0.9GHz-5.8G Sıkışma Frekansı

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Jiaxing, Zhejiang, Çin
Marka adı: Zhejiang Zhongdeng Electronic Technology
Model numarası: ZD-GR030-2000-5

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: Pazarlık
Fiyat: negotiable
En iyi fiyat İletişim

Detay Bilgi

Ürün adı: El drone jammer Sıkışma frekansı: 0.9G ila 5.8G
sıkışma mesafesi: 2km Cihaz ağırlığı: 8kg
Vurgulamak:

drone radyo frekansı bozucu

,

dronlar için sinyal bozucu

,

Düşük RF El Tipi Drone Jammer

Ürün Açıklaması

0.9GHz'den 5.8G'ye kadar tamamlanmış sıkışma frekansına sahip 20W düşük RF gücünde el tipi drone jammer

 

1. Genel Bakış

Günümüzde yavaş hıza ve düşük uçuş yüksekliğine sahip küçük drone'lar siviller arasında popüler hale geliyor.Hava fotoğrafçılığı, haritalama, trafik yönetimi, elektrik hattı kontrolü, pestisit püskürtme, terörle mücadele keşif ve insan kurtarma gibi birçok uygulama için insanlar tarafından kullanılabilir.
Ancak drone'ların toplum üzerinde bazı olumsuz etkileri de var.Bazı drone meraklıları dronelarını havaalanlarında ve bazı kalabalık yerlerde oynarlar.Suçlular, uyuşturucu taşımak, hapishaneden kaçmak, askeri üsleri gözetlemek, broşürler yaymak ve tehlikeli şeyler teslim etmek için dronları kullanır.
Yavaş hız ve düşük uçuş yüksekliğine sahip drone'lar bazı önemli veya hassas bölgelere girdiğinde, insanların acilen bu drone'larla başa çıkma yöntemlerini ortaya çıkma anında bilmesi gerekir.Denetimi artırmaya ek olarak, teknik ekipman da önemlidir.ZD-GR030-2000-5 el tipi drone bozucu, otomatik dijital parazit kodu teknolojisini uygular. Kablosuz parazit sinyali yayarak drone'nun uzaktan kumanda kanallarını engeller.O zaman drone uzaktan kontrol edilemez ve orijinal uçuş yolundan uzaklaşamaz.(Drone inebilir veya başlangıç ​​noktasına geri dönebilir) .Bu jammer, drone'ların "uçuşa yasak bölgesi" oluşturmak için kullanılabilir.Suçluların bomba aktivasyonu, uyuşturucu taşıma, hapishaneden kaçma, askeri üssü gözetleme, broşür dağıtma, tehlikeli nesne teslimi ve diğer zararlı eylemler gibi yasa dışı şeyler yapmak için drone kullanmalarını önleyebilir.Önemli yerlerin ve önemli siyasi liderlerin güvenliğini korumak için kullanılmalıdır.
ZD-GR030-2000-5 el tipi drone jammer, Çin'de Zhejiang Zhongdeng elektronik teknolojisi Co.Ltd tarafından üretilmektedir.Ayrıca Kamu Güvenliği Bakanlığı Birinci Araştırma Enstitüsü tarafından denetlenmektedir.Bu jammer'ın avantajları kolay taşıma, yüksek doğruluk, çevre dostu ve tek kişi tarafından çalıştırılabilmesidir.Önemli konferansların, büyük mitinglerin ve önemli yerlerin güvenliğinin korunması için yaygın olarak kullanılmaktadır.

 

2. Fonksiyonlar

1) GPS, Glonass, Beidou navigasyon sistemi ile kablosuz uzaktan kumandalı dronlar ve dronlar gibi yavaş hız ve düşük yükseklik ile küçük dronun kontrol sinyalini etkili bir şekilde uzaktan müdahale edebilir.Müdahale edilen drone'lar uzaktan kumanda edilmeyecek ve başlangıç ​​noktasına veya karaya geri dönecektir.

2) Yasadışı drone'ların uyarı alanına yakın olduğu veya giriş yaptığı tespit edildiğinde, sinyal bozucu yön anında müdahale eder.

 

3. Ürün özellikleri

1)Çoklu çalışma bantları.Bu ürün, mevcut pazardaki yavaş hız ve düşük yükseklik ile küçük drone'nun tüm uzaktan kumanda bantlarını içerir.Bu bantlar 900MHz, 2.4GHz, 5.8GHz ve GPS'i içerir.

2)Düşük RF gücü.Bu jammer'daki beş çalışma bandının hepsinin toplam çıkış gücü 20W'dir.Bu jammer ayrıca 1500 metrelik uzun girişim mesafesine sahiptir.(Phantom 3 ve Phantom 4 için).

3) TAna cihaz anten ile ayrılabilir.Anten tabanca şeklinde tasarlanmıştır ve 700g hafifliğe sahiptir.Anten uzun süre tek elle çalıştırılabilir.Anten, tüm bir cihazı oluşturmak için ana cihaz üzerinde de oluşturulabilir.
4)Anten büyük bir yön açısına sahiptir.İnsanlar anteni çalıştırırken nişan almaları gerekmez, yalnızca anteni genel yöne doğru tutmaları yeterlidir. Bu nedenle, sinyal bozucu geniş bir koruma alanı sağlayabilir.Karıştırıcı, koruma alanına girdiklerinde birden fazla uçağı engelleyebilir.

5) Jammer'ın geniş koruma alanı nedeniyle,insanların bir “uçuşa yasak bölge” inşa etmesi kolaydır.Ve güç kaynağı, jammer'ın 2,5 saat boyunca çalışmaya devam etmesini sağlayabilir ve bu da “uçan bölgenin” etkin bir şekilde olmasını sağlar.
6)Ana makinenin işletim paneli ayrı bant anahtarları ile donatılmıştır.Bu anahtarlar, girişim bantlarını seçmek için kullanılabilir.
7)Jammer, pil koruma işlevine sahiptir.Pil gücünü ve sıcaklığını ayarlayabilir.Pili korumak için, jammer, pil gücü azaldığında kullanıcıya pili kapatmasını hatırlatabilir.
8)Müşteriler isterse pil kolayca çıkarılabilir.Bu nedenle ana cihaz ve pil ayrı ayrı taşınabilir.Bu özellik hava ikmalinde kullanışlıdır.
9)Kendini koruma işlevi vardır.Anten veya kablo bağlantısında sorun olduğunda, kilitleyici alarmı başlatır ve önemli bileşenleri hasardan korumak için iç devreyi kapatır.
10) bent bazı özel durumlarda çalışabilirhafif yağmur, kar ve düşük sıcaklık gibi vahşi ortam.

 

4.Teknik özellikler

1) Çalışma bantları: 5 bant
Uydu navigasyonu 1.5G:1559-1606MHz GPS,Glonass,Beidou
2.4G kontrol sinyal frekansı ile 2.4G:2405-2483MHz drone
5.8G:5725-5850MHz drone, 5.8Gkontrol sinyal frekansı ile
F1, F2: Farklı ülkelerin drone bantlarına atıfta bulunarak karar verilecek özel bantlardır.
2) Sıkışma mesafesi
En az 2000 metre (Phantom 3 ve fantom 4 için, kontrolörden drone'a olan yatay mesafe 100 metredir ve drone'nun uçuş yüksekliği 100 metredir)

20W Düşük RF Gücü El Tipi Drone Jammer 0.9GHz-5.8G Sıkışma Frekansı 0

3) Antenler (2 anten)
Bir anten, bir günlük periyodik antendir.Diğer bir anten ise panel antendir.Bu iki anten bir bütün antende birleşebilir.
4) Güç kaynağı (ana cihazın içindeki lityum pil)
Pil, cihazın 2,5 saatten az olmamak üzere sinyal yaymaya devam etmesini destekleyebilir.Cihazın bekleme süresi 24 saatten az değildir.
5) Ekipman ağırlığı: 8Kg
6) Boyut: 41X32X17cm
7) Su geçirmez: Hafif yağmurda çalışabilir
8) Çalışma : İlk olarak, kullanıcı uzaktan teleskop kullanarak dronları arar.Yasadışı dronların uyarı alanına yakın olduğu veya giriş yaptığı gözlemlendiğinde, karıştırıcı yön vererek hedeflere müdahale eder.Ayrıca, jammer tek kişi tarafından çalıştırılabilir.

 

ZD-GR030-2000-5 el tipi drone Jammer.doc
 

Bu ürün hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorum
İlgileniyorum 20W Düşük RF Gücü El Tipi Drone Jammer 0.9GHz-5.8G Sıkışma Frekansı bana tür, boyut, miktar, malzeme gibi daha fazla ayrıntı gönderebilir misiniz
Teşekkürler!
Cevabını bekliyorum.