• 5 Bant Drone Rf Jammer, Yüksek Hassasiyet ile Kolay Taşıma Drone Sinyal Engelleyici
5 Bant Drone Rf Jammer, Yüksek Hassasiyet ile Kolay Taşıma Drone Sinyal Engelleyici

5 Bant Drone Rf Jammer, Yüksek Hassasiyet ile Kolay Taşıma Drone Sinyal Engelleyici

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Jiaxing, zhejiang, çin
Marka adı: Zhejiang Zhongdeng Electronic Technology
Model numarası: ZD-GR010

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: Pazarlık
Fiyat: negotiable
En iyi fiyat İletişim

Detay Bilgi

Çalışma Frekansı: 0,9 GHz ila 5,8 GHz sıkışma mesafesi: 1000m
RF gücü: 10W Sürekli çalışma süresi: 1 saat
Boyutlar: 27X21.5X10.5cm Fonksiyonlar: önemli yerlerin ve siyasi liderlerin güvenliğini korumak
Vurgulamak:

anti drone jammer

,

drone iletişim jammer

,

5 Bant Drone Rf Jammer

Ürün Açıklaması

5 Bantlı Drone Rf Jammer, Yüksek Doğruluklu Kolay Taşıma Drone Sinyal Engelleyici

 

1. Genel Bakış

Günümüzde yavaş hıza ve düşük uçuş yüksekliğine sahip küçük drone'lar siviller arasında popüler hale geliyor.Hava fotoğrafçılığı, haritalama, trafik yönetimi, elektrik hattı kontrolü, pestisit püskürtme, terörle mücadele keşif ve insan kurtarma gibi birçok uygulama için insanlar tarafından kullanılabilir.

 

Bununla birlikte, dronların toplum üzerinde bazı olumsuz etkileri de vardır.İnsanlar dronlarını havaalanlarında ve bazı kalabalık yerlerde oynuyorlar.Suçlular dronları uyuşturucu taşımak, hapishaneden kaçmak, askeri üsleri gözetlemek, broşürler yaymak ve tehlikeli şeyler teslim etmek için kullanır.Yavaş hıza ve düşük uçuş yüksekliğine sahip dronlar bazı önemli veya hassas alanlara girdiğinde, insanların acilen bu dronları ortaya çıkma anında uzaklaştırma yöntemlerini bilmeleri gerekir.Denetimi geliştirmek için teknik ekipman da önemlidir.

ZD-GR010 taşınabilir drone jammer, otomatik dijital girişim kodu teknolojisini uygular.0,9 GHz ila 5,8 GHz frekans aralığında uzaktan kumanda kanallarını engeller kablosuz girişim sinyali yayarak drone.O zaman drone uzaktan kontrol edilemez ve orijinal uçuş yolundan uzaklaşamaz.(Drone inebilir veya başlangıç ​​noktasına geri dönebilir) . Bu jammer'ın tüm RF gücü sadece 10W'tır, bu da personelin yüksek radyasyona maruz kalmasını önler ve vücudunu korur.

Bu bozucu, dronların “uçuşa yasak bölgesi” oluşturmak için kullanılabilir.Suçluların yasadışı şeyler yapmak için dronları kullanmasını önleyebilir.Önemli yerlerin ve önemli siyasi liderlerin güvenliğini korumak için kullanılmalıdır.

 

ZD-GR010 taşınabilir drone jammer, Çin'de Zhejiang Zhongdeng elektronik teknolojisi Co. Ltd. tarafından üretilmiştir.Bu jammerin avantajları kolay taşıma, yüksek doğruluk, çevre dostu ve tek kişi tarafından çalıştırılabilmesidir.Önemli konferansların, büyük mitinglerin ve önemli yerlerin güvenliğinin korunması için yaygın olarak kullanılmaktadır.

 

 

2. Fonksiyonlar

1).GPS, Glonass, Beidou navigasyon sistemi ile kablosuz uzaktan kumandalı dronlar ve dronlar gibi yavaş hız ve düşük yükseklik ile küçük dronun kontrol sinyalini etkili bir şekilde uzaktan müdahale edebilir.Müdahale edilen drone'lar uzaktan kumanda edilmeyecek ve başlangıç ​​noktasına veya iniş noktasına geri dönecektir.

2).Yasadışı dronun uyarı alanına yakın olduğu veya girdiği tespit edildiğinde, sinyal bozucu onları anında yönlendirecektir.

 

3. Avantajlar

 

1)Çoklu çalışma bantları.Bu ürün, mevcut pazardaki yavaş hız ve düşük yükseklik ile küçük drone'nun tüm uzaktan kumanda bantlarını içerir.Bu bantlar 900MHz, 2.4GHz, 5.8GHz ve GPS'i içerir.

2)Düşük RF gücü.Bu jammer'daki beş çalışma bandının hepsinin toplam çıkış gücü 10W'dir.Bu bozucu ayrıca 1000 metrelik uzun bir girişim mesafesine sahiptir (Phantom 3 ve Phantom 4 için).

3)Ana cihaz anten ile ayrılabilir.Anten tabanca şeklinde tasarlanmıştır ve 700g hafifliğe sahiptir.Anten uzun süre tek elle çalıştırılabilir.Anten, tüm bir cihazı oluşturmak için ana cihaz üzerinde de oluşturulabilir.

4)Anten büyük bir yön açısına sahiptir.İnsanlar anteni çalıştırırken nişan almaları gerekmez, yalnızca anteni genel yöne doğru tutmaları gerekir.Bu nedenle, kilitleyici geniş bir koruma alanı sağlayabilir.Karıştırıcı, koruma alanına girdiklerinde birden fazla uçağı engelleyebilir.

5) Jammer'ın geniş koruma alanı nedeniyle,insanların bir "uçuşa yasak bölge" inşa etmesi kolaydır.”.Ve güç kaynağı, "uçuşa yasak bölge" nin etkin bir şekilde olmasını sağlayan jammer'ın 1 saat çalışmaya devam etmesini sağlayabilir.

6)Ana makinenin işletim paneli ayrı bant anahtarları ile donatılmıştır.Bu anahtarlar, girişim bantlarını seçmek için kullanılabilir.

7)Jammer, pil koruma işlevine sahiptir.Pil gücünü ve sıcaklığını ayarlayabilir.Pili korumak için, jammer, pil gücü azaldığında kullanıcıya pili kapatmasını hatırlatabilir.

8)Müşteriler talep ederse pil kolayca çıkarılabilir.Bu nedenle ana cihaz ve pil ayrı ayrı taşınabilir.Bu özellik hava ikmalinde kullanışlıdır.

9)Kendini koruma işlevi vardır.Anten veya kablo bağlantısında sorun olduğunda, kilitleyici alarmı başlatır ve önemli bileşenleri hasardan korumak için iç devreyi kapatır.

10)Bazı özel durumlarda çalışabilirhafif yağmur, kar ve düşük sıcaklık vahşi ortam gibi.

 

 

4. Ttekniközellikler

 

 

1).Çalışma bantları: 5 bant

Uydu navigasyonu 1.5G:1559-1606MHz GPS,Glonass,Beidou

2.4G kontrol sinyali frekansı ile 2.4G:2405-2483MHz drone

5.8G:5725-5850MHz drone, 5.8G kontrol sinyali frekansı ile

F1, F2: Farklı ülkelerin drone bantlarına atıfta bulunarak karar verilecek özel bantlardır.

2).sıkışma mesafesi

1000 metreden az değil (Phantom 3 ve fantom 4 için, kontrolörden drone'a olan yatay mesafe 200 metredir ve drone'nun uçuş yüksekliği 100 metredir)

5 Bant Drone Rf Jammer, Yüksek Hassasiyet ile Kolay Taşıma Drone Sinyal Engelleyici 0 

Şekil: Sıkışma mesafesi

 

 

 

 

3).Antenler(2 anten)

Bir anten, bir günlük periyodik antendir.Diğer bir anten ise panel antendir.Bu iki anten bir bütün antende birleşebilir.

4).Güç kaynağı (ana cihazın içindeki lityum pil)

Pil, cihazın 1 saatten az olmamak üzere sinyal yaymaya devam etmesini destekleyebilir.Cihazın bekleme süresi 24 saatten az değildir.

5).Ekipman ağırlığı:4Kg

6).Boyut:27´21.5´10.5cm

7).Su geçirmez:Hafif yağmurda çalışabilir

8).Operasyon :

İlk olarak, kullanıcı uzaktan teleskop kullanarak dronları arar.Yasadışı dronların uyarı alanına yakın olduğu veya giriş yaptığı gözlemlendiğinde, karıştırıcı yön vererek hedeflere müdahale eder.Ayrıca, jammer tek kişi tarafından çalıştırılabilir.

 

ZD-GR010 taşınabilir drone Jammer.doc

Bu ürün hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorum
İlgileniyorum 5 Bant Drone Rf Jammer, Yüksek Hassasiyet ile Kolay Taşıma Drone Sinyal Engelleyici bana tür, boyut, miktar, malzeme gibi daha fazla ayrıntı gönderebilir misiniz
Teşekkürler!
Cevabını bekliyorum.