• Silah Şekli Taşınabilir Drone Jammer 1.5km Sıkışma Mesafesi
Silah Şekli Taşınabilir Drone Jammer 1.5km Sıkışma Mesafesi

Silah Şekli Taşınabilir Drone Jammer 1.5km Sıkışma Mesafesi

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Jiaxing, Zhejiang, Çin
Marka adı: Zhejiang Zhongdeng Electronic Technology
Model numarası: ZD-GR010Q4

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: pazarlık edilebilir
Fiyat: negotiable
En iyi fiyat İletişim

Detay Bilgi

Ürün adı: Drone Sinyal Karıştırıcı Çalışma Frekansı: 0,9 GHz ila 5,8 GHz
RF gücü: 10W Sürekli çalışma süresi: 1 saat
sıkışma mesafesi: 1.5KM
Vurgulamak:

Silah Şekli Drone Jammer

,

Silah Şekli Taşınabilir Drone Jammer

,

3.5km Mesafe Taşınabilir Drone Jammer

Ürün Açıklaması

Silah şekli drone Jammer, Taşınabilir, 1.5km sıkışma mesafesi

 

1. Genel Bakış

Günümüzde yavaş hıza ve düşük uçuş yüksekliğine sahip küçük drone'lar siviller arasında popüler hale geliyor.Hava fotoğrafçılığı, haritalama, elektrik hattı kontrolü, terörle mücadele keşif ve insan kurtarma gibi birçok uygulamada insanlar tarafından kullanılabilir.

 

Bununla birlikte, dronların toplum üzerinde bazı olumsuz etkileri de vardır.İnsanlar dronlarını havaalanlarında ve bazı kalabalık yerlerde oynuyorlar.Suçlular, uyuşturucu taşımak, hapishaneden kaçmak ve tehlikeli şeyler teslim etmek için dronları kullanır.Yavaş hıza ve düşük uçuş yüksekliğine sahip dronlar bazı önemli veya hassas alanlara girdiğinde, insanların acilen bu dronları ortaya çıkma anında uzaklaştırma yöntemlerini bilmeleri gerekir.Bu dronlarla başa çıkmak için teknik ekipman da önemlidir.

 

ZD-GR010Q4 drone sıkışma tabancası, otomatik dijital girişim kodu teknolojisini uygular.0,9 GHz ila 5,8 GHz frekans aralığında uzaktan kumanda kanallarını engeller kablosuz girişim sinyali yayarak drone.O zaman drone uzaktan kontrol edilemez ve orijinal uçuş yolundan uzaklaşamaz.(Drone inebilir veya başlangıç ​​noktasına geri dönebilir).Bu jammer ayrıca kullanıcının kolayca değiştirebileceği dahili pil ile donatılmıştır.Pili değiştirerek, bazı sıkışma eylemleri sırasında sinyal bozucu daha uzun süre çalışabilir.

Bu bozucu, dronların “uçuşa yasak bölgesi” oluşturmak için kullanılabilir.Bomba aktivasyonu, uyuşturucu taşıma, hapishaneden kaçma, broşür dağıtma ve diğer zararlı eylemler gibi yasa dışı şeyler yapmak için dronları kullanan suçluları önleyebilir.Önemli yerlerin ve önemli siyasi liderlerin güvenliğini korumak için kullanılmalıdır.

 

ZD-GR010Q4 drone sıkışma tabancası, Çin'de Zhejiang Zhongdeng elektronik teknolojisi Co. Ltd. tarafından üretilmiştir. Bu bozucunun avantajları, kolay taşıma, geniş sıkışma frekansı ve değiştirilmesi kolay dahili pildir.Önemli konferansların, büyük mitinglerin ve önemli yerlerin güvenliğinin korunması için yaygın olarak kullanılmaktadır.

 

 

2. Fonksiyonlar

1).GPS, Glonass, Beidou navigasyon sistemi ile kablosuz uzaktan kumandalı dronlar ve dronlar gibi yavaş hız ve düşük yükseklik ile küçük dronun kontrol sinyalini etkili bir şekilde uzaktan müdahale edebilir.Müdahale edilen drone'lar uzaktan kumanda edilmeyecek ve başlangıç ​​noktasına veya iniş noktasına geri dönecektir.

2).Yasadışı dronun uyarı alanına yakın olduğu veya girdiği tespit edildiğinde, sinyal bozucu onları anında yönlendirecektir.

 

3. Avantajlar

 

1)Çoklu çalışma bantları.Bu ürün, mevcut pazardaki düşük hız ve düşük yükseklik ile küçük drone'nun tüm uzaktan kumanda bantlarını içerir.Bu bantlar 900MHz, 2.4GHz, 5.8GHz ve GPS'i içerir.

2)Ana makinenin işletim paneli ayrı bant anahtarları ile donatılmıştır.Bu anahtarlar, girişim bantlarını seçmek için kullanılabilir.

3)Jammer, pil koruma işlevine sahiptir.Pil gücünü ve sıcaklığını ayarlayabilir.Pili korumak için, jammer, pil gücü azaldığında kullanıcıya pili kapatmasını hatırlatabilir.

4)Müşteriler talep ederse pil kolayca çıkarılabilir.Bu nedenle ana cihaz ve pil ayrı ayrı taşınabilir.Bu özellik hava ikmalinde kullanışlıdır.

5)Kendini koruma işlevi vardır.Anten veya kablo bağlantısında sorun olduğunda, kilitleyici alarmı başlatır ve önemli bileşenleri hasardan korumak için iç devreyi kapatır.

 

 

 

4.Ttekniközellikler

 

 

1).Çalışma bantları: 5 bant

Uydu navigasyonu 1.5G:1559-1606MHz GPS,Glonass,Beidou

2.4G kontrol sinyali frekansı ile 2.4G:2405-2483MHz drone

5.8G:5725-5850MHz drone, 5.8G kontrol sinyali frekansı ile

F1, F2: Farklı ülkelerin drone bantlarına atıfta bulunarak karar verilecek özel bantlardır.

2).sıkışma mesafesi

1.5km'den az değil

3).Antenler(2 anten)

Bir anten, bir günlük periyodik antendir.Diğer bir anten ise panel antendir.Bu iki anten bir bütün antende birleşebilir.

4).Güç kaynağı (ana cihazın içindeki lityum pil)

Pil, cihazın 1 saatten az olmamak üzere sinyal yaymaya devam etmesini destekleyebilir.Cihazın bekleme süresi 24 saatten az değildir.

7).Su geçirmez:Hafif yağmurda çalışabilir

8).Operasyon :

İlk olarak, kullanıcı uzaktan teleskop kullanarak dronları arar.Yasadışı dronların uyarı alanına yakın olduğu veya giriş yaptığı gözlemlendiğinde, karıştırıcı yön vererek hedeflere müdahale eder.Ayrıca, jammer tek kişi tarafından çalıştırılabilir.

 

 

Bu ürün hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorum
İlgileniyorum Silah Şekli Taşınabilir Drone Jammer 1.5km Sıkışma Mesafesi bana tür, boyut, miktar, malzeme gibi daha fazla ayrıntı gönderebilir misiniz
Teşekkürler!
Cevabını bekliyorum.