• İHA Drone Radyo Frekansı Jammer, Drones 10W RF Güç İçin Sıkışma Cihazı
İHA Drone Radyo Frekansı Jammer, Drones 10W RF Güç İçin Sıkışma Cihazı

İHA Drone Radyo Frekansı Jammer, Drones 10W RF Güç İçin Sıkışma Cihazı

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Jiaxing, zhejiang, çin
Marka adı: Zhejiang Zhongdeng Electronic Technology
Model numarası: ZD-GR010

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: Pazarlık
Fiyat: negotiable
En iyi fiyat İletişim

Detay Bilgi

Ürün adı: Drone Sinyal Karıştırıcı Çalışma frekansı: 0.9GHz ila 5.8GHz
Karıştırma mesafesi: 1000m RF güç: 402
Boyutlar: 27X21.5X10.5cm
Vurgulamak:

drone iletişim jammer

,

drone sinyal engelleyici

Ürün Açıklaması

İHA Drone Radyo Frekansı Jammer, Dronlar 10W RF Güç İçin Sıkışma Cihazı

1. Genel Bakış

Şu anda, düşük hız ve düşük uçuş yüksekliği olan küçük dronlar siviller arasında popüler hale geliyor. Hava fotoğrafçılığı, haritalama, trafik yönetimi, güç hattı kontrolü, böcek ilacı püskürtme, terörle mücadele keşfi ve insan kurtarma gibi birçok uygulama için insanlar tarafından kullanılabilir.

Bununla birlikte, erkek arıların da toplum üzerinde bazı olumsuz etkileri vardır. İnsanlar insansız hava araçlarını havaalanında ve kalabalık yerlerde oynuyorlar. Suçlular uyuşturucu taşımak, hapishaneden kaçmak, askeri üsleri gözetlemek, broşür yaymak ve tehlikeli şeyler teslim etmek için insansız hava araçları kullanıyorlar. Yavaş hız ve düşük uçuş yüksekliği olan dronlar bazı önemli veya hassas bölgelere girdiğinde, insanların acil olarak bu dronları ortadan kaldırma yöntemlerini bilmeleri gerekir. Daha fazla denetim için teknik ekipman da önemlidir.

ZD-GR010 taşınabilir drone jammer otomatik dijital girişim kodu teknolojisini uygular. 0.9GHz ila 5.8GHz frekans aralığında uzaktan kumanda kanallarını engeller   kablosuz parazit sinyali yayarak drone. Ardından drone uzaktan kumanda edilemez ve orijinal uçuş yolundan uzaklaşamaz. (Drone inebilir veya başlangıç ​​noktasına geri dönebilir) Bu jammer'ın tüm RF gücü, personelin yüksek radyasyona maruz kalmasını önleyen ve vücutlarını koruyan sadece 10W'dir.

Bu jammer, dronların “uçma bölgesi yok” oluşturmak için kullanılabilir. Bombaları etkinleştirme, uyuşturucu taşıma, hapishaneden kaçma, askeri üssü casusluk, broşür dağıtma, tehlikeli nesnelerin teslimi ve diğer zararlı eylemler gibi dronları kullanan suçluları önleyebilir. Önemli yerlerin ve önemli siyasi liderlerin güvenliğini korumak için kullanılmalıdır.

ZD-GR010 taşınabilir drone jammer Çin'de Zhejiang Zhongdeng elektronik teknolojisi Co Ltd tarafından üretilmektedir. Aynı zamanda Kamu Güvenliği Bakanlığı İlk Araştırma Enstitüsü tarafından denetlenmektedir. Bu jammer'ın avantajları kolay taşıma, yüksek doğruluk, çevre dostu ve tek kişi tarafından çalıştırılabilir. Önemli konferansların, büyük mitinglerin ve önemli yerlerin güvenlik koruması için yaygın olarak kullanılmaktadır.

2. İşlevler

1). GPS, Glonass, Beidou navigasyon sistemi ile kablosuz uzaktan kumanda uçağı ve uçağı gibi küçük drone'nun kontrol sinyalini yavaş hızda ve düşük yükseklikte etkili bir şekilde uzaktan engelleyebilir. Müdahale edilen insansız hava araçları uzaktan kumanda edilmeyecek ve başlangıç ​​noktasına veya karaya geri dönmeyecektir.

2). Yasadışı insansız hava aracının uyarı alanına yakın olduğu veya uyarı alanına girdiği tespit edildiğinde, bozucu hemen onları yönlendirir.

3. Avantajları

1) Çoklu çalışma bantları. Bu ürün, mevcut pazarda düşük hız ve düşük yüksekliğe sahip tüm küçük drone uzaktan kumanda bantlarını içerir. Bu bantlar 900MHz, 2.4GHz, 5.8GHz ve GPS'dir.

2) Düşük RF gücü. Bu jammerdaki beş çalışma bandının toplam çıkış gücü 10W'dir. Bu jammer ayrıca 1000 metrelik uzun girişim mesafesine sahiptir (Phantom 3 ve Phantom 4 için).

3) Ana cihaz anten ile ayrılabilir. Anten, tabanca şekli olarak tasarlanmıştır ve 700g hafifliğe sahiptir. Anten tek elle uzun süre çalıştırılabilir. Anten, tüm bir cihazı oluşturmak için ana cihaz üzerinde de oluşturulabilir.

4) Anten büyük yön açısına sahiptir. İnsanlar anteni kullandığında, nişan almaları gerekmez, sadece anteni genel yöne doğru yönlendirmeleri gerekir. Bu nedenle, jammer geniş bir koruma alanı sağlayabilir. Jammer, koruma alanına girdiklerinde birden fazla uçağı karıştırabilir.

5) Jammer'ın geniş koruma alanı nedeniyle, insanların "uçuşan bölge " inşa etmesi kolaydır . Ve güç kaynağı jammer'ın 1 saat boyunca çalışmaya devam etmesini sağlayabilir.

6) Ana makinenin işletim paneli bireysel bant anahtarları ile donatılmıştır. Bu anahtarlar parazit bantlarını seçmek için kullanılabilir.

7) Jammer pil koruma fonksiyonuna sahiptir. Pil gücünü ve sıcaklığını ayarlayabilir. Pili korumak için, jammer kullanıcıya pil gücü azaldığında onu kapatmasını hatırlatabilir.

8) müşterilerin ihtiyaç varsa pil kolayca çıkarılabilir. Bu nedenle, ana cihaz ve batarya ayrı ayrı taşınabilir. Bu özellik hava ikmalinde faydalıdır.

9) kendini koruma fonksiyonu vardır. Anten veya kablo bağlantısı sorun yaşarsa, jammer alarmı başlatır ve önemli bileşenleri hasardan korumak için iç devreyi kapatır.

10) Hafif yağmur, kar ve düşük sıcaklık vahşi çevre gibi bazı özel durumlarda çalışabilir.

4. Teknik özellikler

1). Çalışma bantları: 5 bant

Uydu navigasyonu 1.5G: 1559-1606MHz GPS, Glonass, Beidou

2.4G: 2.4G kontrol sinyali frekansı ile 2405-2483MHz drone

5.8G: 5.8G kontrol sinyali frekansı ile 5725-5850MHz drone

F1, F2: Farklı ülkelerin drone bantlarına atıfta bulunulmasına karar verilecek özel bantlar bunlar.

2). Sıkışma mesafesi

1000 metreden az olmamalıdır (Fantom 3 ve fantom 4 için kontrolörden drone'ya yatay mesafe 200 metredir ve drone uçuş yüksekliği 100 metredir)

Şekil: Sıkışma mesafesi

3). Antenler ( 2 anten )

Bir anten, bir günlük periyodik antendir. Başka bir anten bir panel antenidir. Bu iki anten bir bütün antende birleşebilir.

4). Güç kaynağı (ana cihazın içindeki lityum pil)

Pil, cihazı en az 1 saat boyunca sinyal vermeye devam edebilir. Cihazın bekleme süresi 24 saatten az değildir.

5). Ekipman ağırlığı: 4Kg

6). Boyut : 27´21.5´10.5cm

7). Su geçirmez: Hafif yağmurda çalışabilir

8). Operasyon :

İlk olarak, kullanıcı dronları uzak teleskop kullanarak arar. Yasadışı insansız hava araçlarının uyarı alanına yakın olduğu veya uyarı alanına girdiği gözlemlendiğinde, sinyal bozucu yöne doğru hedeflere müdahale edecektir. Ayrıca, jammer tek kişi tarafından çalıştırılabilir.

ZD-GR010 Portatif Drone Jammer.doc

Bu ürün hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorum
İlgileniyorum İHA Drone Radyo Frekansı Jammer, Drones 10W RF Güç İçin Sıkışma Cihazı bana tür, boyut, miktar, malzeme gibi daha fazla ayrıntı gönderebilir misiniz
Teşekkürler!
Cevabını bekliyorum.