• 1 Çalışma Sürekli Çalışma Süresi ile 5 Çalışma Bantları Drone Sinyal Jammer
1 Çalışma Sürekli Çalışma Süresi ile 5 Çalışma Bantları Drone Sinyal Jammer

1 Çalışma Sürekli Çalışma Süresi ile 5 Çalışma Bantları Drone Sinyal Jammer

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Jiaxing, zhejiang, çin
Marka adı: Zhejiang Zhongdeng Electronic Technology
Model numarası: ZD-GR010

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: Pazarlık
Fiyat: negotiable
En iyi fiyat İletişim

Detay Bilgi

Ürün adı: Drone Sinyal Karıştırıcı Çalışma Frekansı: 0,9 GHz ila 5,8 GHz
sıkışma mesafesi: 1000m Sürekli çalışma süresi: 1 saat
Boyutlar: 27X21.5X10.5cm
Vurgulamak:

anti drone jammer

,

drone sinyal engelleyici

,

5 Çalışma Bandı Drone Sinyal Karıştırıcı

Ürün Açıklaması

5 Çalışma Bandı 1 Saat Sürekli Çalışma Süresi ile Drone Sinyal Karıştırıcısı

 

1. Genel Bakış

Yavaş hıza ve düşük uçuş yüksekliğine sahip küçük ticari insansız hava araçları, dünyanın birçok ülkesinde siviller arasında popüler hale geliyor.Hava fotoğrafçılığı, böcek ilacı püskürtme, terörle mücadele keşif ve insan kurtarma gibi birçok uygulama için insanlar tarafından kullanılabilir.

 

Ticari insansız hava araçlarının toplum üzerinde de bazı olumsuz etkileri vardır.İnsanlar dronlarını havaalanlarında ve bazı kalabalık yerlerde oynuyorlar.Suçlular dronları uyuşturucu taşımak, hapishaneden kaçmak, askeri üsleri gözetlemek, broşürler yaymak ve tehlikeli şeyler teslim etmek için kullanır.Yavaş hıza ve düşük uçuş yüksekliğine sahip dronlar bazı önemli veya hassas alanlara girdiğinde, insanların acilen bu dronları ortaya çıkma anında uzaklaştırma yöntemlerini bilmeleri gerekir.Denetimi geliştirmek için teknik ekipman da önemlidir.

ZD-GR010 taşınabilir drone jammer, otomatik dijital girişim kodu teknolojisini uygular.0,9 GHz ila 5,8 GHz frekans aralığında uzaktan kumanda kanallarını engeller kablosuz girişim sinyali yayarak drone.O zaman drone uzaktan kontrol edilemez ve orijinal uçuş yolundan uzaklaşamaz.(Drone inebilir veya başlangıç ​​noktasına geri dönebilir).Diğer bazı jammer türleri gibi, ZYL-GR010 omuz taşıyan İHA jammer'ı da hatayı teşhis edebilen ve jammer'ı koruyan bir kendini koruma sistemine sahiptir.

Bu bozucu, dronların “uçuşa yasak bölgesi” oluşturmak için kullanılabilir.Bomba aktivasyonu, uyuşturucu taşıma, hapishaneden kaçma, askeri üssü gözetleme, broşür dağıtma ve diğer zararlı eylemler gibi yasa dışı şeyler yapmak için dronları kullanan suçluları önleyebilir.Önemli yerlerin ve önemli siyasi liderlerin güvenliğini korumak için kullanılmalıdır.

 

ZD-GR010 taşınabilir drone jammer, Çin'de Zhejiang Zhongdeng elektronik teknolojisi Co. Ltd. tarafından üretilmiştir.Bu bozucunun avantajları, geniş sıkışma frekans aralığı ve kendini koruma sistemidir.Önemli konferansların, büyük mitinglerin ve önemli yerlerin güvenliğinin korunması için yaygın olarak kullanılmaktadır.

 

 

2. Fonksiyonlar

1).GPS, Glonass, Beidou navigasyon sistemi ile kablosuz uzaktan kumandalı dronlar ve dronlar gibi yavaş hız ve düşük yükseklik ile küçük dronun kontrol sinyalini etkili bir şekilde uzaktan müdahale edebilir.Müdahale edilen drone'lar uzaktan kumanda edilmeyecek ve başlangıç ​​noktasına veya iniş noktasına geri dönecektir.

2).Yasadışı dronun uyarı alanına yakın olduğu veya girdiği tespit edildiğinde, sinyal bozucu onları anında yönlendirecektir.

 

3. Avantajlar

 

1)Çoklu çalışma bantları.Bu ürün, mevcut pazardaki yavaş hız ve düşük yükseklik ile küçük drone'nun tüm uzaktan kumanda bantlarını içerir.Bu bantlar 900MHz, 2.4GHz, 5.8GHz ve GPS'i içerir.

2)Ana makinenin işletim paneli ayrı bant anahtarları ile donatılmıştır.Bu anahtarlar, girişim bantlarını seçmek için kullanılabilir.

3)Jammer, pil koruma işlevine sahiptir.Pil gücünü ve sıcaklığını ayarlayabilir.Pili korumak için, jammer, pil gücü azaldığında kullanıcıya pili kapatmasını hatırlatabilir.

4)Kendini koruma işlevi vardır.Anten veya kablo bağlantısında sorun olduğunda, kilitleyici alarmı başlatır ve önemli bileşenleri hasardan korumak için iç devreyi kapatır.

5)Bazı özel durumlarda çalışabilirhafif yağmur, kar ve düşük sıcaklık vahşi ortam gibi.

 

 

4. Ttekniközellikler

 

 

1).Çalışma bantları: 5 bant

Uydu navigasyonu 1.5G:1559-1606MHz GPS,Glonass,Beidou

2.4G kontrol sinyali frekansı ile 2.4G:2405-2483MHz drone

5.8G:5725-5850MHz drone, 5.8G kontrol sinyali frekansı ile

F1, F2: Farklı ülkelerin drone bantlarına atıfta bulunarak karar verilecek özel bantlardır.

2).sıkışma mesafesi

1000 metreden az değil (Phantom 3 ve fantom 4 için, kontrolörden drone'a olan yatay mesafe 200 metredir ve drone'nun uçuş yüksekliği 100 metredir)

1 Çalışma Sürekli Çalışma Süresi ile 5 Çalışma Bantları Drone Sinyal Jammer 0 

Şekil: Sıkışma mesafesi

 

 

 

 

3).Antenler(2 anten)

Bir anten, bir günlük periyodik antendir.Diğer bir anten ise panel antendir.Bu iki anten bir bütün antende birleşebilir.

4).Güç kaynağı (ana cihazın içindeki lityum pil)

Pil, cihazın 1 saatten az olmamak üzere sinyal yaymaya devam etmesini destekleyebilir.Cihazın bekleme süresi 24 saatten az değildir.

5).Ekipman ağırlığı:4Kg

6).Boyut:27´21.5´10.5cm

7).Su geçirmez:Hafif yağmurda çalışabilir

8).Operasyon :

İlk olarak, kullanıcı uzaktan teleskop kullanarak dronları arar.Yasadışı dronların uyarı alanına yakın olduğu veya giriş yaptığı gözlemlendiğinde, karıştırıcı yön vererek hedeflere müdahale eder.Ayrıca, jammer tek kişi tarafından çalıştırılabilir.

 

ZD-GR010 taşınabilir drone Jammer.doc

Bu ürün hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorum
İlgileniyorum 1 Çalışma Sürekli Çalışma Süresi ile 5 Çalışma Bantları Drone Sinyal Jammer bana tür, boyut, miktar, malzeme gibi daha fazla ayrıntı gönderebilir misiniz
Teşekkürler!
Cevabını bekliyorum.