• 10W Anti Drone Jammer, Drone Jamming Device 1km Uzun Sıkışma Mesafesi
  • 10W Anti Drone Jammer, Drone Jamming Device 1km Uzun Sıkışma Mesafesi
10W Anti Drone Jammer, Drone Jamming Device 1km Uzun Sıkışma Mesafesi

10W Anti Drone Jammer, Drone Jamming Device 1km Uzun Sıkışma Mesafesi

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Jiaxing, zhejiang, çin
Marka adı: Zhejiang Zhongdeng Electronic Technology
Model numarası: ZD-GR010

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: Pazarlık
Fiyat: negotiable
En iyi fiyat İletişim

Detay Bilgi

Ürün adı: Drone Sinyal Karıştırıcı Çalışma Frekansı: 0,9 GHz ila 5,8 GHz
sıkışma mesafesi: 1000m RF gücü: 10W
Sürekli çalışma süresi: 1 saat Yön açısı: Yatay yön için 90 derece ve dikey yön için 60 derece
Vurgulamak:

anti drone jammer

,

drone iletişim jammer

,

10W Anti Drone Jammer

Ürün Açıklaması

0,9 GHz ila 5,8 GHz sıkışma frekansına ve 1 km uzun sıkışma mesafesine sahip taşınabilir drone jammer

 

  1. genel bakış

Günümüzde yavaş hıza ve düşük uçuş yüksekliğine sahip küçük drone'lar siviller arasında popüler hale geliyor.Hava fotoğrafçılığı, haritalama, trafik yönetimi, elektrik hattı kontrolü, pestisit püskürtme, terörle mücadele keşif ve insan kurtarma gibi birçok uygulama için insanlar tarafından kullanılabilir.

Ancak drone'ların toplum üzerinde bazı olumsuz etkileri de var.Bazı drone meraklıları dronelarını havaalanlarında ve bazı kalabalık yerlerde oynarlar.Suçlular dronları uyuşturucu taşımak, hapishaneden kaçmak, askeri üsleri gözetlemek, broşürler yaymak ve tehlikeli şeyler teslim etmek için kullanır.

Yavaş hıza ve düşük uçuş yüksekliğine sahip drone'lar bazı önemli veya hassas alanlara girdiğinde, insanların acilen bu drone'larla nasıl başa çıkılacağını bilmeleri gerekiyor.Denetimi artırmaya ek olarak, teknik ekipman da önemlidir.

ZD-GR010 taşınabilir drone jammer, otomatik dijital girişim kodu teknolojisini uygular.Kablosuz parazit sinyali yayarak drone'nun uzaktan kumanda kanallarını engeller.O zaman drone uzaktan kontrol edilemez ve orijinal uçuş yolundan uzaklaşamaz.(Drone inebilir veya başlangıç ​​noktasına geri dönebilir).

Bu bozucu, dronların “uçuşa yasak bölgesi” oluşturmak için kullanılabilir.Suçluların bomba aktivasyonu, uyuşturucu taşıma, hapishaneden kaçma, askeri üssü gözetleme, broşür dağıtma, tehlikeli nesne teslimi ve diğer zararlı eylemler gibi yasa dışı şeyler yapmak için drone kullanmalarını önleyebilir.Önemli yerlerin ve önemli siyasi liderlerin güvenliğini korumak için kullanılmalıdır.

Bu bozucu, Çin'de Zhejiang Zhongdeng elektronik teknolojisi Co. Ltd. tarafından üretilmiştir.Bu jammerin avantajları kolay taşıma, yüksek doğruluk, çevre dostu ve tek kişi tarafından çalıştırılabilmesidir.Önemli konferansların, büyük mitinglerin ve önemli yerlerin güvenliğinin korunması için yaygın olarak kullanılmaktadır.

 

2. Fonksiyonlar

1).İHA'yı taşıyan ZD-GR010 omuz, kablosuz uzaktan kumandalı dronlar ve GPS, Glonass, Beidou navigasyon sistemli dronlar gibi yavaş hız ve düşük yüksekliğe sahip küçük dronun kontrol sinyaline etkili bir şekilde uzaktan müdahale edebilir.Müdahale edilen drone'lar uzaktan kumanda edilmeyecek ve başlangıç ​​noktasına veya iniş noktasına geri dönecektir.

2).Yasadışı dronun uyarı alanına yakın olduğu veya girdiği tespit edildiğinde, sinyal bozucu onları anında yönlendirecektir.

 

3. Avantajlar

 

1)Çoklu çalışma bantları.Bu ürün, mevcut pazardaki yavaş hız ve düşük yükseklik ile küçük drone'nun tüm uzaktan kumanda bantlarını içerir.Bu bantlar 900MHz, 2.4GHz, 5.8GHz ve GPS'i içerir.

2)Uzun sıkışma mesafesi.Bu bozucu ayrıca 1000 metrelik uzun bir girişim mesafesine sahiptir (Phantom 3 ve Phantom 4 için).

3) Jammer'ın geniş koruma alanı nedeniyle,insanların bir "uçuşa yasak bölge" inşa etmesi kolaydır.”.Ve güç kaynağı, "uçuşa yasak bölge" nin etkin bir şekilde olmasını sağlayan jammer'ın 1 saat çalışmaya devam etmesini sağlayabilir.

4)Ana makinenin işletim paneli ayrı bant anahtarları ile donatılmıştır.Bu anahtarlar aşağıdakileri seçmek için kullanılabilir:

5)Kendini koruma işlevi vardır.Anten veya kablo bağlantısında sorun olduğunda, kilitleyici alarmı başlatır ve önemli bileşenleri hasardan korumak için iç devreyi kapatır.

 

 

 

4. Ttekniközellikler

 

 

1).Çalışma bantları: 5 bant

Uydu navigasyonu 1.5G:1559-1606MHz GPS,Glonass,Beidou

2.4G kontrol sinyali frekansı ile 2.4G:2405-2483MHz drone

5.8G:5725-5850MHz drone, 5.8G kontrol sinyali frekansı ile

F1, F2: Farklı ülkelerin drone bantlarına atıfta bulunarak karar verilecek özel bantlardır.

2).sıkışma mesafesi

1000 metreden az değil (Phantom 3 ve fantom 4 için, kontrolörden drone'a olan yatay mesafe 200 metredir ve drone'nun uçuş yüksekliği 100 metredir)

10W Anti Drone Jammer, Drone Jamming Device 1km Uzun Sıkışma Mesafesi 0 

Şekil: Sıkışma mesafesi

 

 

 

 

3).Antenler(2 anten)

Bir anten, bir günlük periyodik antendir.Diğer bir anten ise panel antendir.Bu iki anten bir bütün antende birleşebilir.

4).Güç kaynağı (ana cihazın içindeki lityum pil)

Pil, cihazın 1 saatten az olmamak üzere sinyal yaymaya devam etmesini destekleyebilir.Cihazın bekleme süresi 24 saatten az değildir.

5).Ekipman ağırlığı:4Kg

6).Boyut:27´21.5´10.5cm

7).Su geçirmez:Hafif yağmurda çalışabilir

8).Operasyon :

İlk olarak, kullanıcı uzaktan teleskop kullanarak dronları arar.Yasadışı dronların uyarı alanına yakın olduğu veya giriş yaptığı gözlemlendiğinde, karıştırıcı yön vererek hedeflere müdahale eder.Ayrıca, jammer tek kişi tarafından çalıştırılabilir.

 

 

 

ZD-GR010 taşınabilir drone Jammer.doc

Bu ürün hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorum
İlgileniyorum 10W Anti Drone Jammer, Drone Jamming Device 1km Uzun Sıkışma Mesafesi bana tür, boyut, miktar, malzeme gibi daha fazla ayrıntı gönderebilir misiniz
Teşekkürler!
Cevabını bekliyorum.