• Güvenlik 300m Uzun Sıkışma Mesafesi İçin Araç Üstü Sinyal Jammers
Güvenlik 300m Uzun Sıkışma Mesafesi İçin Araç Üstü Sinyal Jammers

Güvenlik 300m Uzun Sıkışma Mesafesi İçin Araç Üstü Sinyal Jammers

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Jiaxing, Zhejiang, Çin
Marka adı: Zhejiang Zhongdeng Electronic Technology
Model numarası: ZD-GR500

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: Pazarlık
Fiyat: negotiable
En iyi fiyat İletişim

Detay Bilgi

Çalışma Frekansı: 20MHz ila 6GHz Toplam Çıkış Gücü: 500W
Çalışma sıcaklığı: -20 ℃ ~ 55 ℃ Giriş gerilimi: AV220V
Ürün adı: Araç üstü sinyal bozucu
Vurgulamak:

araba jammer cihazı

,

araba sinyal bozucu

Ürün Açıklaması

 


Çalışma frekansı 20 ila 6000MHz Araca Monte Jammer, 300m'lik uzun sıkışma mesafesi

 

1. Açıklama

ZD-GR500 araç frekansı karıştırma sistemi, dijital parazit kod karıştırma ve kontrol teknolojisini uygulayan en yeni nesil sistemdir.Bu sıkışma sistemi, her türlü kablosuz iletişimi 20 ila 6000MHz arasında sıkıştırabilir ve 300m'lik uzun sıkışma mesafesine sahiptir.Farklı sinyallerin standartlarını sınıflandırır ve en iyi sıkışma etkisini sağlayan ilgili optimal yöntemleri kullanarak bunları sıkıştırır.Özellikle telsiz sinyalleri için zayıf karıştırma etkisi gibi diğer şirketlerin yaygın sinyal bozucu zayıflıklarının üstesinden gelir.Gelişmiş teknoloji ayrıca, sinyal bozucunun uzun sıkışma mesafesine neden olmak için düşük güç kullanmasını sağlar.Yüksek sıcaklık ve güçlü yüksek frekanslı radyasyonun yolcuların sağlığı üzerindeki hasarını önemli ölçüde azaltır.ZD-GR500'ün temel parçaları tamamen dijital devre ile tasarlanmıştır.İnsanlar görüntüleyiciyi sıkışma frekans bantlarını ayarlamak için kullanabilir.Anten sistemi ve araç güç kaynağı, sinyal bozma sisteminin güvenilirliğini ve kullanışlılığını artıran en uygun yöntemlerle tasarlanmıştır.Bu sistem, terörle mücadele personelini ve kamu güvenlik personelini korumak için kullanılabilir.

 

2. Özellikler

 

 

Giriş gerilimi:

AC220V Toplam Çıkış Gücü: 500 W
Sıkışma Mesafesi: 300m;75m (iki telsiz arasındaki 100 mesafe için) Ana Ünitenin Ağırlığı: 148 Kg
Boyutlar (mm): 1000 (W) ´580 (H) ´606 (D) Çalışma sıcaklığı: -20 ℃ ~ 55 ℃

 

 

3.Uygulamalar

 

Bu sinyal bozucu, polis, terörle mücadele ve ülke güvenliği koruma departmanları tarafından yaygın olarak kullanılabilir.

  • Uzaktan kumandalı bombaların faaliyete geçmesini engelleyebilir ve terör faaliyetlerini durdurabilir.

¨ Terörizm saldırısını ve drone tacizini önleyebilir.

¨ Bazı VIP konvoyları için, sistem onları seyahatleri sırasında korur ve park alanlarının güvenliğini sağlar.

¨ Kitlesel rahatsızlıklar ve büyük toplantılar sırasında acil durum güvenlik koruması için, türbülansın genişlemesini durdurmak için mobil sinyali geniş bir aralıkta engelleyebilir.

  • Yasadışı kumar veya uyuşturucu satma sahnelerinde kullanıldığında, suçlular arasındaki iletişimi durdurmak için cep telefonu sinyalini engelleyebilir.
  • Önemli ülke güvenliği ve askeri departmanlarında kullanıldığında kablosuz sinyali bloke edebilir.

 

4. Avantajlar

 

¨ Sistem, optimum gelişmiş karıştırma ve kontrol teknolojilerini uygular.Her frekans bandında en iyi sıkışma etkisine sahiptir.Sıkışma yarıçapı 300m iken iletim gücü sadece 500W'tır.Telsiz için sinyal bozma mesafesi 75m iken iki telsiz arasındaki mesafe 100m'dir.

.. Diğer firmaların benzer ürünlerine göre 20MHz'den 6GHz'e kadar tamamlanmış çalışma frekansına sahiptir.Sinyal karıştırmanın etkinliğini sağlayan telsiz bantları gibi önemli frekans bantlarından yoksundur.Ve telsiz bantlarında çalışan uzaktan kumandalı bombayı sıkıştırmak için kullanılabilir.

¨ Sistemin her bir frekans bandı ayrı ayrı çalışabilir.Kullanıcı birkaç bandın sıkışmasını seçebilir ve iletişim için başka bantlar ayarlayabilir.

¨Çalışma durumunu (bant, çıkış gücü, pil yüzdesi), hata uyarısını (aşırı voltaj, aşırı akım, aşırı ısınma) vb. Görüntüleme işlevleri vardır.

¨ RF çıkış gücü ihtiyaca göre ayarlanabilir.Ayrıca sistemin sıkışma mesafesini de ayarlayacaktır.

 

ZD-GR500 araç anti-bomba sıkışma sistemi.doc

Bu ürün hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorum
İlgileniyorum Güvenlik 300m Uzun Sıkışma Mesafesi İçin Araç Üstü Sinyal Jammers bana tür, boyut, miktar, malzeme gibi daha fazla ayrıntı gönderebilir misiniz
Teşekkürler!
Cevabını bekliyorum.