Hava Direnci ile araç çok yönlü İHA bozma sistemi

Hava Direnci ile araç çok yönlü İHA bozma sistemi

Ürün ayrıntıları:

Marka adı: Zhejiang Zhongdeng Electronic Technology
Model numarası: ZD-GR5000A ZD-GR5000A

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: Pazarlık
Fiyat: negotiable
En iyi fiyat İletişim

Detay Bilgi

İsim: çok yönlü İHA karıştırma sistemi modeli: ZD-GR5000A
İşlev: sabit sıkışma sistemi Başvuru: önemli konferansların, büyük mitinglerin ve önemli yerlerin güvenliğinin korunması için.
Vurgulamak:

araba jammer cihazı

,

araba sinyal bozucu

Ürün Açıklaması

ZD-GR5000A Araç çok yönlü İHA bozma sistemi

 

 

1. Açıklama

Günümüzde, düşük hıza ve düşük uçma yüksekliğine sahip küçük drone'lar siviller arasında popüler hale geliyor.Hava fotoğrafçılığı, haritalama, trafik yönetimi, güç hattı kontrolü, böcek ilacı püskürtme, terörle mücadele keşif ve insan kurtarma gibi birçok uygulamada insanlar tarafından kullanılabilir.

Bununla birlikte, insansız hava araçlarının toplum üzerinde de bazı olumsuz etkileri var.Bazı dron meraklıları, dronlarını havaalanı çevresinde ve bazı kalabalık yerlerde çalar.Suçlular dronları uyuşturucu taşımak, hapishaneden kaçmak, askeri üsleri casusluk etmek, broşürler yaymak ve tehlikeli şeyler teslim etmek için kullanır.

Düşük hıza ve düşük uçuş yüksekliğine sahip dronlar bazı önemli veya hassas bölgelere girdiğinde, insanların ortaya çıkma anında bu drone'larla başa çıkma yöntemlerini acilen bilmeleri gerekir.Denetimi geliştirmenin yanı sıra, teknik ekipman da önemlidir.

ZD-GR5000A Araç çok yönlü İHA bozma sistemi, otomatik dijital girişim kodu teknolojisini uygular.Kablosuz parazit sinyali yayarak drone'nun uzaktan kumanda kanallarını engeller.O zaman drone uzaktan kumanda edilemez ve orijinal uçuş yolundan uzaklaşamaz.(Drone inebilir veya başlangıç ​​noktasına geri dönebilir).

Bu sıkışma sistemi, tüm hava koşullarında sabit bir sıkışma sistemi olarak kullanılabilir.Suçluların bomba aktivasyonu, uyuşturucu taşıma, hapishaneden kaçma, askeri üssü casusluk yapma, broşürler dağıtma, tehlikeli nesne teslimi ve diğer zararlı eylemler gibi yasa dışı şeyler yapmasını engelleyebilir.Önemli yerlerin ve önemli siyasi liderlerin güvenliğini korumak için kullanılmalıdır.

Bu sıkışma sistemi, Çin'deki Zhejiang Zhongdeng elektronik teknolojisi Co.Ltd ve Beijing HaoyuanYijin Technology Co.Ltd tarafından üretilmektedir.Ayrıca Kamu Güvenliği Bakanlığı Birinci Araştırma Enstitüsü tarafından denetlenmektedir.Bu sıkışma sisteminin avantajları kolay taşıma, yüksek hassasiyet, çevre dostudur ve tek kişi tarafından çalıştırılabilir.Önemli konferansların, büyük mitinglerin ve önemli yerlerin güvenliğini korumak için yaygın olarak kullanılmaktadır.

 

 

  1. Fonksiyonlar

1) GPS, Glonass, Beidou navigasyon sistemi ile kablosuz uzaktan kumanda uçağı ve uçağı gibi düşük hızda ve düşük yükseklikte küçük uçağın kontrol sinyaline etkili bir şekilde uzaktan müdahale edebilir.Müdahale edilen dronlar uzaktan kumanda edilmeyecek ve başlangıç ​​noktasına veya karaya geri dönmeyecek.

 

2) Yasadışı dronların uyarı alanına yakın olduğu veya bu alana girdiği tespit edildiğinde, sıkışma sistemi onları anında yönlendirecektir.

 

ZD-GR5000A Araç çok yönlü İHA sıkışma sistemi ...

 

Bu ürün hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorum
İlgileniyorum Hava Direnci ile araç çok yönlü İHA bozma sistemi bana tür, boyut, miktar, malzeme gibi daha fazla ayrıntı gönderebilir misiniz
Teşekkürler!
Cevabını bekliyorum.