• Düşük RF Gücü ile 0.9-5.8GHz Çalışma Frekansı Taşınabilir Drone Sinyal Jammer
  • Düşük RF Gücü ile 0.9-5.8GHz Çalışma Frekansı Taşınabilir Drone Sinyal Jammer
  • Düşük RF Gücü ile 0.9-5.8GHz Çalışma Frekansı Taşınabilir Drone Sinyal Jammer
  • Düşük RF Gücü ile 0.9-5.8GHz Çalışma Frekansı Taşınabilir Drone Sinyal Jammer
  • Düşük RF Gücü ile 0.9-5.8GHz Çalışma Frekansı Taşınabilir Drone Sinyal Jammer
Düşük RF Gücü ile 0.9-5.8GHz Çalışma Frekansı Taşınabilir Drone Sinyal Jammer

Düşük RF Gücü ile 0.9-5.8GHz Çalışma Frekansı Taşınabilir Drone Sinyal Jammer

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Jiaxing, zhejiang, çin
Marka adı: Zhejiang Zhongdeng Electronic Technology
Model numarası: ZD-GR010

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: Pazarlık
Fiyat: negotiable
En iyi fiyat İletişim

Detay Bilgi

Ürün adı: Drone Sinyal Karıştırıcı Çalışma Frekansı: 0.9GHz ila 5.8GHz
Sıkışma Mesafesi: 1000M RF gücü: 10W
boyutlar: 27X21.5X10.5cm Yön açısı: Yatay yön için 90 derece ve dikey için 60 derece
Vurgulamak:

drone karşıtı jammer

,

drone iletişim jammer

Ürün Açıklaması

Düşük RF Gücü ile 0.9-5.8GHz Çalışma Frekansı Taşınabilir Drone Sinyal Karıştırıcı

 

1. Genel Bakış

Günümüzde, düşük hıza ve düşük uçma yüksekliğine sahip küçük dronlar siviller arasında popüler hale geliyor.Hava fotoğrafçılığı, haritalama, trafik yönetimi, güç hattı kontrolü, böcek ilacı püskürtme, terörle mücadele keşif ve insan kurtarma gibi birçok uygulamada insanlar tarafından kullanılabilir.

 

Bununla birlikte, insansız hava araçlarının toplum üzerinde de bazı olumsuz etkileri var.İnsanlar dronlarını havalimanı çevresinde ve bazı kalabalık yerlerde çalıyor.Suçlular dronları uyuşturucu taşımak, hapishaneden kaçmak, askeri üsleri casusluk etmek, broşürler yaymak ve tehlikeli şeyler teslim etmek için kullanır.Düşük hızlı ve düşük uçma yüksekliğine sahip dronlar bazı önemli veya hassas bölgelere girdiğinde, insanların bu dronları ortaya çıkma anında sürgün etme yöntemlerini acilen bilmeleri gerekir.Denetimi geliştirmek için teknik ekipman da önemlidir.

ZD-GR010 taşınabilir drone bozucu, otomatik dijital girişim kodu teknolojisini uygular.Uzaktan kumanda kanallarını 0.9GHz ila 5.8GHz frekans aralığında engeller kablosuz parazit sinyali yayarak drone.O zaman drone uzaktan kumanda edilemez ve orijinal uçuş yolundan uzaklaşamaz.(Drone inebilir veya başlangıç ​​noktasına geri dönebilir) Bu sinyal bozucunun tüm RF gücü, personelin yüksek radyasyona maruz kalmasını önleyen ve vücutlarını koruyan yalnızca 10W'dır.

Bu sinyal bozucu, dronların "uçuşa yasak bölgesi" oluşturmak için kullanılabilir.Suçluların bomba aktivasyonu, uyuşturucu taşıma, hapishaneden kaçma, askeri üssü casusluk yapma, broşürler dağıtma, tehlikeli nesne teslimi ve diğer zararlı eylemler gibi yasa dışı şeyler yapmasını engelleyebilir.Önemli yerlerin ve önemli siyasi liderlerin güvenliğini korumak için kullanılmalıdır.

 

ZD-GR010 taşınabilir drone bozucu, Çin'de Zhejiang Zhongdeng elektronik teknolojisi Co.Ltd tarafından üretilmektedir.Bu karıştırıcının avantajları kolay taşıma, yüksek hassasiyet, çevre dostudur ve tek kişi tarafından çalıştırılabilir.Önemli konferansların, büyük mitinglerin ve önemli yerlerin güvenliğini korumak için yaygın olarak kullanılmaktadır.

 

 

2. İşlevler

1).GPS, Glonass, Beidou navigasyon sistemi ile kablosuz uzaktan kumandalı uçaklar ve uçaklar gibi düşük hızda ve düşük yükseklikte küçük dronun kontrol sinyaline etkili bir şekilde uzaktan müdahale edebilir.Müdahale edilen dronlar uzaktan kumanda edilmeyecek ve başlangıç ​​noktasına veya karaya geri dönmeyecek.

2).Yasadışı dronun uyarı alanına yakın olduğu veya bu alana girdiği tespit edildiğinde, sinyal bozucu onları hemen yönlendirerek sıkıştıracaktır.

 

3. Avantajlar

 

1)Çoklu çalışma bantları. Bu ürün, mevcut piyasadaki düşük hıza ve düşük yüksekliğe sahip küçük drone'un tüm uzaktan kumanda bantlarını içerir.Bu bantlar 900MHz, 2.4GHz, 5.8GHz ve GPS içerir.

2)Düşük RF gücü. Bu karıştırıcıdaki beş çalışan bandın tümünün toplam çıkış gücü 10W'tır.Bu sinyal bozucu ayrıca 1000 metrelik uzun parazit mesafesine sahiptir (Phantom 3 ve Phantom 4 için).

3)Ana cihaz anten ile ayrılabilir.Anten tabanca şeklinde tasarlanmış olup, hafifliği 700g'dır.Anten uzun süre tek elle çalıştırılabilir.Anten, tüm bir cihazı oluşturmak için ana cihaz üzerinde de oluşturulabilir.

4)Antenin geniş bir yön açısı vardır. İnsanlar anteni çalıştırdıklarında, nişan almaları gerekmez, yalnızca anteni genel yöne yönlendirmeleri gerekir.Bu nedenle, sinyal bozucu geniş bir koruma alanı sağlayabilir.Ve sinyal bozucu, koruma alanına girdiklerinde birden çok drona müdahale edebilir.

5) Karıştırıcının geniş koruma alanı nedeniyle, insanların "uçuşa yasak bölge" inşa etmesi kolaydır”.Ve güç kaynağı, sinyal bozucunun 1 saat boyunca çalışmaya devam etmesini sağlayarak "uçuşa yasak bölge" nin etkili olmasını sağlar.

6)Ana makinenin işletim paneli, ayrı bant anahtarları ile donatılmıştır. Bu anahtarlar, parazit bantlarını seçmek için kullanılabilir.

7)Jammer, pil koruma işlevine sahiptir.Pil gücünü ve sıcaklığını ayarlayabilir.Pili korumak için sinyal bozucu, kullanıcıya pil gücü azaldığında pili kapatmasını hatırlatabilir.

8)Müşteri isterse pil kolayca çıkarılabilir. Bu nedenle ana cihaz ve batarya ayrı ayrı taşınabilir.Bu özellik hava ikmalinde kullanışlıdır.

9)Kendini koruma işlevi vardır. Anten veya kablo bağlantısı sorun yaşadığında, sinyal bozucu alarm başlatır ve önemli bileşenleri hasardan korumak için iç devreyi kapatır.

10)Bazı özel durumlarda işe yarayabilir hafif yağmur, kar ve düşük sıcaklıkta vahşi ortam gibi.

 

 

4. Tteknik özellikler

 

 

1).Çalışma bantları: 5 bant

Uydu navigasyonu 1.5G: 1559-1606MHz GPS, Glonass, Beidou

2.4G: 2.4G kontrol sinyali frekansına sahip 2405-2483MHz drone

5.8G: 5.8G kontrol sinyali frekansına sahip 5725-5850MHz drone

F1, F2: Farklı ülkelerin drone gruplarına atıfta bulunulmasına karar verilecek özel gruplar bunlar.

2).Sıkışma mesafesi

1000 metreden az olmamak üzere (Phantom 3 ve phantom 4 için, kontrolörden drone'a yatay mesafe 200 metredir ve drone'un uçuş yüksekliği 100 metredir)

Düşük RF Gücü ile 0.9-5.8GHz Çalışma Frekansı Taşınabilir Drone Sinyal Jammer 0 

Şekil: Sıkışma mesafesi

 

 

 

 

3).Antenler(2 anten)

Bir anten, log periyodik bir antendir.Diğer bir anten bir panel antenidir.Bu iki anten, tek bir antende birleşebilir.

4).Güç kaynağı (ana cihazın içindeki lityum pil)

Pil, cihazın sinyal yaymaya devam etmesini 1 saatten az olmamak üzere destekleyebilir.Cihazın bekleme süresi 24 saatten az değildir.

5).Ekipman ağırlığı:4Kg

6).Boyut: 27´21.5´10.5cm

7).Su geçirmez:Hafif yağmurda çalışabilir

8).Operasyon :

İlk olarak, kullanıcı uzaktan teleskop kullanarak dronları arar.Yasadışı dronların uyarı alanına yakın olduğu veya bu alana girdiği gözlemlendiğinde, sinyal bozucu hedeflere yönsel olarak müdahale edecektir.Ayrıca, sinyal bozucu tek kişi tarafından çalıştırılabilir.

 

ZD-GR010 taşınabilir drone Jammer.doc

Bu ürün hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorum
İlgileniyorum Düşük RF Gücü ile 0.9-5.8GHz Çalışma Frekansı Taşınabilir Drone Sinyal Jammer bana tür, boyut, miktar, malzeme gibi daha fazla ayrıntı gönderebilir misiniz
Teşekkürler!
Cevabını bekliyorum.