• Radyo Omni Yönlü Sabit Sinyal Jammer Frekans Aralığı 0.9-5.8ghz
  • Radyo Omni Yönlü Sabit Sinyal Jammer Frekans Aralığı 0.9-5.8ghz
Radyo Omni Yönlü Sabit Sinyal Jammer Frekans Aralığı 0.9-5.8ghz

Radyo Omni Yönlü Sabit Sinyal Jammer Frekans Aralığı 0.9-5.8ghz

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Jiaxing, Zhejiang, Çin
Marka adı: Zhejiang Zhongdeng Electronic Technology
Model numarası: ZD-GR040-2000-4

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: Pazarlık
Fiyat: negotiable
En iyi fiyat İletişim

Detay Bilgi

Çalışma frekansı: 0.9GHz ila 5.8GHz Sıkışma yarıçapı: 2000m
RF güç: 80W Ana Ünite ağırlığı: 35kg
Frekans aralıkları: 4 bant
Vurgulamak:

radyo sıkışma aygıtı

,

radyo frekans sıkışma aygıtı

Ürün Açıklaması

Omni yönlü sabit drone jammer, 2Km büyük sıkışma yarıçapı ile 0.9-5.8GHz frekans aralığına sahiptir

1. Genel Bakış

Şu anda, düşük hız ve düşük uçuş yüksekliği olan küçük dronlar siviller arasında popüler hale geliyor. İnsanlar tarafından birçok uygulama için kullanılabilir. Diğer tarafta, erkek arıların da toplum üzerinde bazı olumsuz etkileri vardır. İnsanlar bomba aktivasyonu, askeri üssü casusluk, havaalanı için resim çekme vb. Yavaş hız ve düşük uçuş yüksekliği olan dronlar bazı önemli veya hassas bölgelere girdiğinde, kamu güvenliğini korumak için onları yasaklamamız gerekir. Bu nedenle, drone jammer iyi bir seçimdir.

ZD-GR040-2000-4 sabit çok yönlü drone jammer otomatik dijital girişim kodu teknolojisini uygular. Bu teknolojiyi uygulayarak, bu jammer 2Km büyük sıkışma yarıçapı elde edebilir. Ayrıca küresel pazarda 0.9-5.8GHz'den gelen esas olarak drone kontrol sinyal bantlarını içerir.Bu nedenle, gereksinim yeri veya kişi için yeterli koruma sağlayabilir. Kablosuz parazit sinyali yayarak drone'nun uzaktan kumanda kanallarını engeller. Ardından drone uzaktan kumanda edilemez ve orijinal uçuş yolundan uzaklaşamaz. (Drone inebilir veya başlangıç ​​noktasına geri dönebilir).

Bu jammer sabit olarak kurulabilir ve her zaman tüm hava koşullarında çalışabilir. Yasadışı şeyler yapmak için drone kullanan suçluları önleyebilir. Önemli yerlerin ve önemli siyasi liderlerin güvenliğini korumak için kullanılmalıdır.

2. İşlevler

1). GPS, Glonass, Beidou navigasyon sistemi ile kablosuz uzaktan kumanda uçağı ve uçağı gibi küçük drone'nun kontrol sinyalini yavaş hızda ve düşük yükseklikte etkili bir şekilde uzaktan engelleyebilir. Müdahale edilen insansız hava araçları uzaktan kumanda edilmeyecek ve başlangıç ​​noktasına veya karaya geri dönmeyecektir.

2). Yasadışı dronun uyarı alanına yakın olduğu veya uyarı alanına girdiği tespit edildiğinde, jammer bunları hemen sıkıştıracaktır.

3. Özellikler

1) dört sıkışma bantları vardır mevcut pazarda ağırlıklı olarak drone kontrol bantları dahil GPS (1.5G), 900 MHz, 2.4 GHz, 5.8 GHz ve böylece.

2) Düşük RF gücüne sahiptir. Bu jammer'ın toplam RF gücü sadece 80W'dir (bant başına 20W). Ve 2000m'lik büyük sıkışma yarıçapına sahiptir (DJI'den gelen her türlü drone için) (Diğer şirketlerden benzer türde bir karıştırıcıdan çok daha yüksek sıkışma verimliliğine sahiptir) ;

3) Çok yönlü sıkışma alanını sağlayan dört antene sahiptir. Sıkıştırma etkilerinin her yönde eşdeğer ve yeterli olmasını sağlar.

4) Yağmur, kar, düşük ve yüksek sıcaklık ortamı gibi bazı özel durumlarda çalışabilir.

5) Çalışma modu : Varsayılan mod, manuel mod. Drone'nun eve gitmek, kara ve diğer bazı eylemleri gerçekleştirmesini sağlayabilir.

6) kendini koruma fonksiyonu vardır. Anten veya kablo bağlantısı sorun yaşarsa, jammer alarmı başlatır ve önemli bileşenleri hasardan korumak için iç devreyi kapatır.

4. Teknik özellikler

1) Sıkışma bantları: 902-928MHz, 1559-1610MHz, 2405-2485MHz, 5.725-5850MHz ;

2) Sıkışma yarıçapı: 2000m @ drone uçuş yüksekliği 100m, kontrolör ve yerdeki drone projeksiyonu arasındaki mesafe de 100m'dir (DJI phantom3 veya 4 için)

3) Boyut: 42X22X30cm

4) Su geçirmez: IP65

5) Çalışma sıcaklığı: -20- + 55 ° C

6) RF gücü: 80W

7) Güç kaynağı: 220VAC, 3A

8) Ana ünite ağırlığı: 35Kg

ZD-GR040-2000-4 Sabit omni yönlü drone ...

Bu ürün hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorum
İlgileniyorum Radyo Omni Yönlü Sabit Sinyal Jammer Frekans Aralığı 0.9-5.8ghz bana tür, boyut, miktar, malzeme gibi daha fazla ayrıntı gönderebilir misiniz
Teşekkürler!
Cevabını bekliyorum.