Ana sayfa

Zhejaing Zhongdeng Electronics Technology CO.,LTD şirket Profili

şirket Profili

Zhejiang zhongdeng elektronik teknoloji co.Ltd, 2017 yılında kuruldu. (Teknoloji grubu 2007'de bulundu).Kayıtlı sermaye 10 milyon RMB idi.Üst düzey polis ekipmanları geliştiren, üreten ve satan profesyonel bir teknoloji şirketidir.

Şirket, geri dönen denizaşırı kişiler tarafından bulundu.Polis ekipmanı uzmanları da şirkete derinlemesine katıldı.Çekirdek teknoloji grubu, China Electronics Technology Group Corporation ve China North Industries Group Corporation'dan araştırma uzmanlarından oluşuyordu.Bu şirketin dahil olduğu alanlar arasında üst düzey polis ekipmanları, frekans karıştırma cihazı, İHA, İHA izleme sistemi, güvenlik tesisi, iletişim cihazı, bilgisayar sistemi, yazılım, dahili ve denizaşırı pazarlama yer alıyor.

Bu şirketin mevcut ana ürünleri: Tüm bantlar taşınabilir frekans bozucu, tüm bantlarda araç frekansı sıkışma sistemi, drone algılama ve anti-drone sistemi, konferans sinyal engelleme cihazı, güvenlik ürünleri ve sinyal algılama cihazıdır.

Şirket felsefesi: Askeri teknoloji, yüksek kaliteli askeri teçhizat üretir.Çin Zhejaing Zhongdeng Electronics Technology CO.,LTD şirket Profili 0

 

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız
Zhejiang Zhongdeng Elektronik Technology Co Ltd 2017 yılında kuruldu (Ar-Ge ekibi 2007 yılında kuruldu), şirketin kayıtlı sermayesi 10 milyon, Geliştirme, üretim ve yüksek düzey polis ekipmanlarının satışı için profesyonel bir teknoloji tabanlı bir şirkettir.

Şirket, yurtdışı çalışmalarından gelenler tarafından kuruldu ve polis teçhizatındaki kıdemli uzmanlar derinlemesine katıldı. Temel Ar-Ge ekibi, China Electronics Technology Group Corporation ve China North Industries Group Corporation Limited gibi askeri mühendislik araştırmacılarından oluşuyor. Esas olarak, üst düzey polis teçhizatı, frekans parazit cihazı, İHA ve İHA izleme teçhizatı, güvenlik teçhizatı, güvenlik teçhizatı, haberleşme teçhizatı, bilgisayar sistemleri ve yazılımı ile iç ve dış pazar satışlarını geliştirmekte ve üretmektedir.

Zhongdeng Zhejiang Electronic Co, Ltd Genel Müdürü Bay Lai Youchuan, China Electronics Technology Group Corporation'ın İletişim Önleme Uzmanı, Ayrıca, Kıdemli Elektronik Mühendisi ve 36. Çin Elektronik Teknolojisi Group Corporation Enstitüsü'nün uzmanıdır. Bakanlık düzeyinde Bilimsel ve Teknolojik İlerlemenin ikinci ödülü.

Bay Lai, 2012'den 2013'e kadar bir askeri teknoloji tanıtım projesi olan Ulusal Radyo Patlamaya Karşı Korumalı Sıkışma Sisteminin proje lideridir (Ulusal Savunma Bilim ve Teknoloji Bürosu tarafından desteklenen proje). Ayrıca, 2010 Şangay Dünya Fuarı'nın kablosuz girişim projesinin doğrudan savunucusu, organizatörü ve uygulayıcısıdır. 2010 yılında Guangzhou Asya Oyunları ve 2010'da Shenzhen Universiade kablosuz girişim projesinin donanım tedarikçisi geliştirme departmanı başkanı. Bu şirketin sabit ve taşınabilir frekans bozucusu, 2018 Rusya Dünya Kupası Futbol Şampiyonası gibi büyük ölçekli faaliyetler için güvenlik ekipmanı haline gelmiştir. ve Qingdao Şangay Zirvesi.

2 Şubat 2019. TBM Merkez Komitesi Başkanı Xi, ekipmanları incelemek ve görev durumunu kontrol etmek için Pekin Garnizon ordusunu ziyaret etti. Zhongdeng Şirketi'nin savunma ekipmanlarını ayrıntılı olarak inceledi.

Çin Zhejaing Zhongdeng Electronics Technology CO.,LTD şirket Profili
1
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Orta Doğu

Dünya çapında

İş türü

Üretici

Satıcı

Markalar : Zhejiang Zhongdeng Elektronik Teknolojisi Co, Ltd

No. Çalışanları : 200~300

Yıl kurulan : 2017

İhracat p.c : 80% - 90%

Sertifikalar

Ürünlerimiz çok sayıda sertifika geçti.

Çin Zhejaing Zhongdeng Electronics Technology CO.,LTD Sertifikalar Çin Zhejaing Zhongdeng Electronics Technology CO.,LTD Sertifikalar Çin Zhejaing Zhongdeng Electronics Technology CO.,LTD Sertifikalar Çin Zhejaing Zhongdeng Electronics Technology CO.,LTD Sertifikalar