Ana sayfa ÜrünlerDrone Sinyal Karıştırıcı

90 Derece Sıkışma Açısı Taşınabilir drone Frekans Jammer 0.9GHz-5.8GHz Sıkışma Frekansı

Sertifika
Çin Zhejaing Zhongdeng Electronics Technology CO.,LTD Sertifikalar
Çin Zhejaing Zhongdeng Electronics Technology CO.,LTD Sertifikalar
Müşteri yorumları
Araç Üstü Jammer mükemmel. uzun sıkışma mesafesi ve satış sonrası servis çok iyi. Teşekkürler.

—— Edward

Zamanında teslimat, kaliteli kontrol, mükemmel çalışma.

—— Bay Benjamin

Ben sohbet şimdi

90 Derece Sıkışma Açısı Taşınabilir drone Frekans Jammer 0.9GHz-5.8GHz Sıkışma Frekansı

90 Derece Sıkışma Açısı Taşınabilir drone Frekans Jammer 0.9GHz-5.8GHz Sıkışma Frekansı
90 Derece Sıkışma Açısı Taşınabilir drone Frekans Jammer 0.9GHz-5.8GHz Sıkışma Frekansı 90 Derece Sıkışma Açısı Taşınabilir drone Frekans Jammer 0.9GHz-5.8GHz Sıkışma Frekansı

Büyük resim :  90 Derece Sıkışma Açısı Taşınabilir drone Frekans Jammer 0.9GHz-5.8GHz Sıkışma Frekansı

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Jiaxing, zhejiang, çin
Marka adı: Zhejiang Zhongdeng Electronic Technology
Model numarası: ZD-GR030
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: Pazarlık
Fiyat: negotiable

90 Derece Sıkışma Açısı Taşınabilir drone Frekans Jammer 0.9GHz-5.8GHz Sıkışma Frekansı

Açıklama
Ürün adı: Drone Sinyal Karıştırıcı Sıkışma Mesafesi: 1000M
RF gücü: 10W Sürekli çalışma süresi: 1 saat
boyutlar: 27X21.5X10.5cm
Vurgulamak:

anti drone jammer

,

drone communication jammer

90 Derece Sıkışma Açısı Taşınabilir drone Frekans Jammer 0.9GHz-5.8GHz Sıkışma Frekansı

 

1. Genel Bakış

Ticari dronların gelişmesiyle birlikte, düşük hıza ve düşük uçma yüksekliğine sahip küçük dronlar sivillerde popüler hale geldi.Hava fotoğrafçılığı, haritalama, trafik yönetimi, güç hattı kontrolü, böcek ilacı püskürtme, terörle mücadele keşif ve insan kurtarma gibi birçok uygulamada insanlar tarafından kullanılabilir.

 

Bazen insansız hava araçlarının toplum üzerinde de bazı olumsuz etkileri oluyor.İnsanlar dronlarını havalimanı çevresinde ve bazı kalabalık yerlerde çalıyor.Suçlular dronları uyuşturucu taşımak, hapishaneden kaçmak, casus askeri üsler vb. İçin kullanırlar.Düşük hıza ve düşük uçuş yüksekliğine sahip dronlar bazı önemli bölgelere girdiğinde, insanların bu dronları ortaya çıkma anında sürgün etme yöntemlerini acilen bilmeleri gerekiyor.Bu sorunları çözmek için teknik ekipman da önemlidir.

ZD-GR010 taşınabilir drone bozucu, otomatik dijital girişim kodu teknolojisini uygular.Uzaktan kumanda kanallarını 0.9GHz ila 5.8GHz frekans aralığında engeller kablosuz parazit sinyali yayarak drone.O zaman drone uzaktan kumanda edilemez ve orijinal uçuş yolundan uzaklaşamaz.(Drone inebilir veya başlangıç ​​noktasına geri dönebilir).Bu karıştırıcı ayrıca yatay yönde 90 derece ve dikey yönde 60 derece büyük sıkışma açısına sahip antene sahiptir.Dolayısıyla, sıkışma alanı, anten ucunda başlangıç ​​noktası olan büyük bir konidir.Koni, antenin önüne doğru yayılır ve içindeki drone sinyalini engeller.

Bu sinyal bozucu, dronların "uçuşa yasak bölgesi" oluşturmak için kullanılabilir.Suçluların bomba aktivasyonu, uyuşturucu taşıma, hapishaneden kaçma, askeri üssü casusluk yapma ve diğer zararlı eylemler gibi yasa dışı şeyler yapmak için dronları kullanmasını önleyebilir.Önemli yerlerin ve önemli siyasi liderlerin güvenliğini korumak için kullanılmalıdır.

 

ZD-GR010 taşınabilir drone bozucu, Çin'de Zhejiang Zhongdeng elektronik teknolojisi Co.Ltd tarafından üretilmektedir.Ayrıca Kamu Güvenliği Bakanlığı Birinci Araştırma Enstitüsü tarafından denetlenmektedir.Bu bozucu, geniş sıkışma açısı ve geniş sıkışma frekansı gibi avantajlara sahiptir.Önemli konferansların, büyük mitinglerin ve önemli yerlerin güvenliğini korumak için yaygın olarak kullanılmaktadır.

 

 

2. İşlevler

1).GPS, Glonass, Beidou navigasyon sistemi ile kablosuz uzaktan kumandalı uçaklar ve uçaklar gibi düşük hızda ve düşük yükseklikte küçük dronun kontrol sinyaline etkili bir şekilde uzaktan müdahale edebilir.Müdahale edilen dronlar uzaktan kumanda edilmeyecek ve başlangıç ​​noktasına veya karaya geri dönmeyecek.

2).Yasadışı dronun uyarı alanına yakın olduğu veya bu alana girdiği tespit edildiğinde, sinyal bozucu onları hemen yönlendirerek sıkıştıracaktır.

 

3. Avantajlar

 

1)Çoklu çalışma bantları. Bu ürün, mevcut piyasadaki düşük hıza ve düşük yüksekliğe sahip küçük drone'un tüm uzaktan kumanda bantlarını içerir.Bu bantlar 900MHz, 2.4GHz, 5.8GHz ve GPS içerir.

2)Antenin geniş bir yön açısı vardır. İnsanlar anteni çalıştırdıklarında, nişan almaları gerekmez, yalnızca anteni genel yöne yönlendirmeleri gerekir.Bu nedenle, sinyal bozucu geniş bir koruma alanı sağlayabilir.Ve sinyal bozucu, koruma alanına girdiklerinde birden çok drona müdahale edebilir.

3) Karıştırıcının geniş koruma alanı nedeniyle, insanların "uçuşa yasak bölge" inşa etmesi kolaydır”.Ve güç kaynağı, sinyal bozucunun 1 saat boyunca çalışmaya devam etmesini sağlayarak "uçuşa yasak bölge" nin etkili olmasını sağlar.

 

 

 

4. Tteknik özellikler

 

 

1).Çalışma bantları: 5 bant

Uydu navigasyonu 1.5G: 1559-1606MHz GPS, Glonass, Beidou

2.4G: 2.4G kontrol sinyali frekansına sahip 2405-2483MHz drone

5.8G: 5.8G kontrol sinyali frekansına sahip 5725-5850MHz drone

F1, F2: Farklı ülkelerin drone gruplarına atıfta bulunulmasına karar verilecek özel gruplar bunlar.

2).Sıkışma mesafesi

1000 metreden az olmamak üzere (Phantom 3 ve phantom 4 için, kontrolörden drone'a yatay mesafe 200 metredir ve drone'un uçuş yüksekliği 100 metredir)

90 Derece Sıkışma Açısı Taşınabilir drone Frekans Jammer 0.9GHz-5.8GHz Sıkışma Frekansı 0 

Şekil: Sıkışma mesafesi

 

 

 

 

3).Antenler(2 anten)

Bir anten, log periyodik bir antendir.Diğer bir anten bir panel antenidir.Bu iki anten, tek bir antende birleşebilir.

4).Güç kaynağı (ana cihazın içindeki lityum pil)

Pil, cihazın sinyal yaymaya devam etmesini 1 saatten az olmamak üzere destekleyebilir.Cihazın bekleme süresi 24 saatten az değildir.

5).Ekipman ağırlığı:4Kg

6).Boyut: 27´21.5´10.5cm

7).Su geçirmez:Hafif yağmurda çalışabilir

8).Operasyon :

İlk olarak, kullanıcı uzaktan teleskop kullanarak dronları arar.Yasadışı dronların uyarı alanına yakın olduğu veya bu alana girdiği gözlemlendiğinde, sinyal bozucu hedeflere yönsel olarak müdahale edecektir.Ayrıca, sinyal bozucu tek kişi tarafından çalıştırılabilir.

 

ZD-GR010 taşınabilir drone Jammer.doc

İletişim bilgileri
Zhejaing Zhongdeng Electronics Technology CO.,LTD

İlgili kişi: Lai guanzhong

Tel: 86-13750738092

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)