Ana sayfa ÜrünlerTaşınabilir Drone Jammer

Büyük Yön Açılı Antenler ile 0.9G-5.8G Sıkışma Frekansı El Drone Jammer

Sertifika
Çin Zhejaing Zhongdeng Electronics Technology CO.,LTD Sertifikalar
Çin Zhejaing Zhongdeng Electronics Technology CO.,LTD Sertifikalar
Müşteri yorumları
Araç Üstü Jammer mükemmel. uzun sıkışma mesafesi ve satış sonrası servis çok iyi. Teşekkürler.

—— Edward

Zamanında teslimat, kaliteli kontrol, mükemmel çalışma.

—— Bay Benjamin

Ben sohbet şimdi

Büyük Yön Açılı Antenler ile 0.9G-5.8G Sıkışma Frekansı El Drone Jammer

Büyük Yön Açılı Antenler ile 0.9G-5.8G Sıkışma Frekansı El Drone Jammer
Büyük Yön Açılı Antenler ile 0.9G-5.8G Sıkışma Frekansı El Drone Jammer

Büyük resim :  Büyük Yön Açılı Antenler ile 0.9G-5.8G Sıkışma Frekansı El Drone Jammer

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Jiaxing, Zhejiang, Çin
Marka adı: Zhejiang Zhongdeng Electronic Technology
Model numarası: ZD-GR030-2000-5
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: Pazarlık
Fiyat: negotiable

Büyük Yön Açılı Antenler ile 0.9G-5.8G Sıkışma Frekansı El Drone Jammer

Açıklama
Ürün adı: El İHA bozucu Sıkışma Sıklığı: 0.9G - 5.8G
Sıkışma Mesafesi: 2km Güç kaynağı: Yerleşik lityum pil
boyutlar: 41cmX32cmX17cm ÖZELLİKLER: "uçuş yok" inşa et
Vurgulamak:

drone radio frequency jammer

,

signal jammer for drones

0.9G-5.8G Büyük Yön Açılı Antenlerle Sıkışma Frekansı El Drone Jammer

 

1. Genel Bakış

Geçtiğimiz birkaç yılda, düşük hıza ve düşük uçma yüksekliğine sahip küçük dronlar siviller arasında popüler hale geldi.Hava fotoğrafçılığı, haritalama, trafik yönetimi, güç hattı kontrolü, böcek ilacı püskürtme, terörle mücadele keşif ve insan kurtarma gibi birçok uygulamada insanlar tarafından kullanılabilir.


Dronların da toplum üzerinde bazı olumsuz etkileri olduğu bilinmektedir.Bazı dron meraklıları, dronlarını havaalanı çevresinde ve bazı kalabalık yerlerde çalar.Suçlular dronları uyuşturucu taşımak, hapishaneden kaçmak, askeri üsleri gözetlemek, broşürler yaymak ve tehlikeli şeyler teslim etmek için kullanır.
Düşük hızlı ve düşük uçma yüksekliğine sahip dronlar bazı önemli veya hassas bölgelere girdiğinde, insanların ortaya çıkma anında bu dronlarla başa çıkma yöntemlerini acilen bilmeleri gerekir.Gelişmiş denetim için teknik ekipman da önemlidir.ZD-GR030-2000-5 el drone bozucu, otomatik dijital girişim kodu teknolojisini uygular. 0.9GHz ila 5.8GHz frekans aralığında drone'nun uzaktan kumanda kanallarını kablosuz parazit yayarak engeller. sinyal.O zaman drone uzaktan kumanda edilemez ve orijinal uçuş yolundan uzaklaşamaz.(Drone inebilir veya başlangıç ​​noktasına geri dönebilir).Diğer şirketlerin benzer karıştırıcıları ile karşılaştırıldığında, ZD-GR030-2000-5 el tipi drone bozucu daha büyük bir yön açısına sahiptir ve bu da uçaklar için tamamlanmış bir "uçuşsuz bölge" oluşturmasına olanak tanır.Suçluların uyuşturucu taşımak, hapishaneden kaçmak, broşür dağıtmak, tehlikeli nesnelerin teslimi ve diğer zararlı eylemler gibi yasa dışı şeyler yapmasını engelleyebilir.Önemli yerlerin ve önemli siyasi liderlerin güvenliğini korumak için kullanılmalıdır.


ZD-GR030-2000-5 el drone bozucu, Zhejiang Zhongdeng elektronik teknolojisi Ltd.Şti tarafından üretilmiştir.Bu karıştırıcının avantajları tamamlanmış sıkışma frekansı aralığı, geniş yön açısı ve tek kişi tarafından çalıştırılabilir.Önemli konferansların, büyük mitinglerin ve önemli yerlerin güvenliğini korumak için yaygın olarak kullanılmaktadır.

 

2. İşlevler

1) GPS, Glonass, Beidou navigasyon sistemi ile kablosuz uzaktan kumanda uçağı ve uçağı gibi düşük hızda ve düşük yükseklikte küçük uçağın kontrol sinyaline etkili bir şekilde uzaktan müdahale edebilir.Müdahale edilen dronlar uzaktan kumanda edilmeyecek ve başlangıç ​​noktası orlandaya geri dönmeyecek

.2) Yasadışı insansız hava araçlarının uyarı alanına yakın olduğu veya bu alana girdiği tespit edildiğinde, sinyal bozucu onları derhal yönlendirecektir.

 

3. Avantajlar

1)Çoklu çalışma bantları.Bu ürün, mevcut pazardaki düşük hıza ve düşük yüksekliğe sahip küçük drone'un tüm uzaktan kumanda bantlarını içerir.Bu bantlar 900MHz, 2.4GHz, 5.8GHz ve GPS içerir.

2)Düşük RF gücü.Bu karıştırıcıdaki beş çalışan bandın tümünün toplam çıkış gücü 20W'tır.Bu sinyal bozucu ayrıca 1100 metrelik uzun parazit mesafesine sahiptir.
3)Antenin geniş yön açısı vardır.Sıkışma açısı yatay yönde 90 derece, dikey yönde 60 derecedir.İnsanlar anteni çalıştırdıklarında, nişan almaları gerekmez, sadece anteni genel yöne yönlendirmeleri gerekir, bu nedenle sinyal bozucu geniş bir koruma alanı sağlayabilir.Ve sinyal bozucu, koruma alanına girdiklerinde birden çok drona müdahale edebilir.

4) Karıştırıcının geniş koruma alanı nedeniyle,insanların "uçuşa yasak bölge" inşa etmesi kolaydır.Ve güç kaynağı, sinyal bozucunun 2,5 saat çalışmaya devam etmesini sağlayarak "uçuşa yasak bölge" nin etkili olmasını sağlar.
5)Kendini koruma işlevi vardır.Anten veya kablo bağlantısı sorun yaşadığında, sinyal bozucu alarm başlatır ve önemli bileşenleri hasardan korumak için iç devreyi kapatır.
 

 

4. Teknik özellikler

1) Çalışma bantları: 5 bant
Uydu navigasyonu 1.5G: 1559-1606MHz GPS, Glonass, Beidou
2.4G: 2.4G kontrol sinyal frekansı ile 2405-2483MHz drone
5.8G: 5.8G kontrol sinyal frekansına sahip 5725-5850MHz drone
F1, F2: Farklı ülkelerin drone gruplarına atıfta bulunulmasına karar verilecek özel gruplar bunlar.
2) Sıkışma mesafesi
2000 metreden az olmamak kaydıyla (Phantom 3 ve phantom 4 için, kontrolörden drone'a yatay mesafe 100 metredir ve drone'un uçuş yüksekliği 100 metredir)

Büyük Yön Açılı Antenler ile 0.9G-5.8G Sıkışma Frekansı El Drone Jammer 0

3) Antenler (2 anten)
Bir anten, log periyodik bir antendir.Diğer bir anten bir panel antenidir.Bu iki anten tek bir antende birleşebilir. Sıkışma açısı yatay yön için 90 derece ve dikey yön için 60 derece
4) Güç kaynağı (ana cihazın içindeki lityum pil)
Pil, cihazın 2,5 saatten az olmamak üzere sinyal yaymaya devam etmesini destekleyebilir.Cihazın bekleme süresi 24 saatten az değildir.
5) Ekipman ağırlığı: 8Kg
6) Boyut: 41X32X17cm
7) Su geçirmez: Hafif yağmurda çalışabilir
8) Çalışma: İlk olarak, kullanıcı uzaktan teleskop kullanarak dronları arar.Yasadışı dronların uyarı alanına yakın olduğu veya bu alana girdiği gözlemlendiğinde, sinyal bozucu hedeflere yönsel olarak müdahale edecektir.Ayrıca, sinyal bozucu tek kişi tarafından çalıştırılabilir.

 

ZD-GR030-2000-5 el drone Jammer.doc


 

İletişim bilgileri
Zhejaing Zhongdeng Electronics Technology CO.,LTD

İlgili kişi: Lai guanzhong

Tel: 86-13750738092

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)